Haberler
Gaming İstanbul Başlıyor.

Gaming İstanbul Başlıyor.

Gaming İstanbul Başlıyor. BursaGB olarak oradayız. Sizleride yanımızda görmek istiyoruz.
28.01.2016 16:23:34

GİST Gaming İstanbul ekibi tarafından düzenlenen ve dünya çapında katılımcıların olduğu İstanbul merkezli bir oyun fuarı. GİST 'in en belirgin özelliğide Türkiye'de düzenlenen dünya çapındaki ilk oyun ve dijital eğlence fuarı olması. Oyunla ilgilenen herkesi bir araya getiren GİST oldukça kapsamlı ve farklı bir etkinliğe imza atıyor. 10.000 metrekarelik alana kurulacak olan fuar çok renkli geçecek. İçerisinde alışveriş ve eğlence bölümleri yanısıra oyun alanları ve çocuk parklarıda göz ardı edilmemiş. Dahası nostalji severde es geçilmemiş. Fuar'da ayrıca geçmişte oyuncuların çok sevdiği 8 bitlik oyunların yer aldığı Nostalji Alanı ve Turnuva Arenası'da bulunacak. 

Sürpriz ve etkinlikler bunlarla sınırlı değil elbette. Sevdiğiniz oyun kahramanının karakterine bürünerek katılabileceğiniz birde Cosplay Yarışması yapılacak. Ayrıca eğlenceli birçok partinin düzenleneceği dünya çapındaki bu fuara şarkıcı Bedük'te katılacak. En güzel haberimiz ise, BursaGB olarak bizde GİST’teyiz. Bizi standımıza gelerek ziyaret edecek tüm katılımcılarımızı coşturacak çok renkli sürprizlerimiz ve birbirinden değerli harika hediyelerimiz var..

Gaming İstanbul’da bize katılıp standımızı ziyaret edin 200 Kumpara Puan ve Sürpriz Site Bakiyeleri kazanın. Adı üstünde sürpriz. Fakat sürprizlerimizin sizleri çok sevindireceğine emin olabilirsiniz. Biliyorsunuz BursaGB yaparsa sarsıcı ve coşku dolu bir gündem olur. Yeni yıl çekilişlerimizi hatırlayın. Ne demek istediğimizi anlayacaksınız. Yapmanız gereken çok basit. Gaming İstanbul’da standımızı ziyaret ederek, yanımızda yer alıp, bizimle birlikte olmanız.

Sizleri 4 – 7 Şubat 2016 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezinde gerçekleşecek olan Gaming İstanbul Fuarındaki standımızı ziyaret etmek üzere bekliyoruz…Etiketler: gaming istanbul, gaming istanbul bilet, GİST katılım,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »