Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Gaming İstanbul BursaGB Standımıza Bekliyoruz.

2/2/2016 5:55:51 PM

4 – 7 Şubat 2016 tarihleri arası BursaGB GİST Standımızda dağıtacağımız hediyeler ve açıklayacağımız sürprizlere yanı sıra sizlere eşlik edecek müthiş bir eğlence atmosferi oluşacak. Gün boyunca uzun süre hafızalardan gitmeyecek eğlence ve etkinlikler düzenlenecek. Dünya genelinden katılımcıların bir araya geleceği Fuarda profesyonel dansçılar tarafından yapılacak dans Showları, Profesyonel cosplay sanatçıları ile tanışma fırsatı Stream Yayıncıları ile canlı Twich yayını röportajları, dünyanın en ünlü e spor takımı oyuncuları tarafından sergilenecek birbirinden güzel bireysel performanslar,  geniş ürün yelpazeli alışveriş alanı, heyecanlı turnuvalar, yurtdışında Real Room Escape Game adıyla bilinen Gerçek Kaçış Oyunu heyecanı, şimdilerde sadece hatıralarda kalan 8 bitlik oyunları barındıran Nostalji Alanında arkadaşlarınızla geçireceğiniz zevkli dakikalar sizleri bekliyor.

 

Hediye Kazanmak ve Sürprizleri Öğrenmek İçin ÖN KAYIT FORMU ‘nu Doldurun >>

 

Ayrıca Perşembe günü katılımcılara ve tüm davetlilere özel Networking Parti, Cuma günü ziyaretçi ve katılımcılar için DJ Parti, Cumartesi günü tüm katılımcı ve ziyaretçilerin zevkle dinleyeceği Bedük Konseriyle adeta farklı dünyalara gideceksiniz.  Bütün bu renkli dünyada çocuklarda göz ardı edilmedi tabiki. Onlar içinde eğlenceli vakitler geçirebilecekleri aktiviteler yaşayacakları bir çocuk parkı var.

Tabiki sizler için en heyecanlısı BursaGB ‘den kazanacağınız birbirinden değerli hediyeler, açıklamasını sadece Standımızda yapacağımız oyun dünyasına yepyeni bir soluk getirecek bomba sürprizler olacak. Dağıtacağımız hediyeleri kazanmak için yapmanız gereken bizi gerek sosyal medya hesaplarımızdan gerek sitemizden sürekli takip etmek, Ön Kayıt Formu ’ndan kayıt yaptırmak ve BursaGB GİST Standımızda bizimle birlikte olmak.

 

İşte Hediyelerimiz;

Ejder Yolu 2000 Kristal

*  Kıyamet Savaşçıları 6000 Elmas

*  200 + Kumpara Puan

*  Sürpriz Site Bakiyeleri ( 50 TL, 100 TL )

Ön Kayıt sonrası standımız ziyaret edenlere Şapka

Promo kod ve Posterler

*  Yüzlerce Promosyon Hediye

* BursaGB Logolu Şık Görünümlü Şapka

 

 Hediye Kazanmak ve Sürprizleri Öğrenmek İçin ÖN KAYIT FORMU ‘nu Doldurun >>