BursaGB
SEPETİM
Bu alışverişte toplam 23.00 ₺ indirim uygulandı.

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Alışveriş'e devam edin.

Hediye Olarak Gönder

Ödeme işlemi sonrası belirttiğiniz e-posta adresine hediye olarak gönderilecektir.

İndirim Kodu Kullan

Kupon kodu ödeme sayfasında aktif olacaktır.

GeForce Now

27.06.2021 14:43:33

Nvidia GeForce Now sayesinde internet bağlantısı ile birlikte yüksek grafikli yüzlerce oyunu yüksek seviye donanıma gerek kalmadan oynayabilmenizi sağlayan bir sistemdir. 2013 yılında beta versiyonu ile çıkan 2015 yılından itibaren ise tam anlamıyla çıkışını gerçekleştirdi. Günümüz Android ve PC platformları üzerinden GeForce Now kullanılabilir. Ücretli ve ücretsiz versiyonları ile Nvidia GeForce Now Türkiye konumuna da hizmet vermektedir. 


Nvidia GeForce Now Nedir?

Günümüz dünyasında bilgisayar oyunları sektörü hız kesmeden gelişmeye devam ediyor. Her sene yüzlerce hatta binlerce oyun, oyun severlerin beğenisine sunuluyor. 2K ve 4K gibi ekran çözünürlüklerine layık oyunlar üretmek için birçok firma birbiri ile rekabete giriyor. Durum böyle olunca oyun severler, birkaç sene aralıklar ile sistemlerini yenilemek zorunda kalıyor. 


Günümüzde bilgisayar parçalarının fiyatı hep bir yükseliş içerisinde olduğu için bilgisayar oyunu oynayabilmek için oyun severlerin yardımına Nvidia GeForce Now yetişiyor. Nvidia GeForce Now sayesinde yüksek performans isteyen oyunları sağlam bir internet altyapısı ile oynayabiliyorsunuz. 


Nvidia GeForce Now Ne İşe Yarar? 

Nvidia GeForce Now sayesinde onlarca oyunu yeterli bir sisteme sahip olmadan oynayabiliyorsunuz. Bu sistem sayesinde ücretli üyeliklere özel olarak daima hazır biçimde bekletilen bilgisayarlar ile yüksek grafikli oyunları yüksek grafik ve stabil kare hızlarında oynayabilirsiniz. 


Nvidia GeForce Now, android cihazlar ile de uyumludur. Yani bilgisayar oyunlarını telefon veya tablet üzerinden oynamanıza imkan veriyor. GeForce Now, Google Play üzerinden indirilebiliyor. 


Nvidia GeForce Now Nasıl Kullanılır? 

Nvidia GeForce Now, sahip olduğu basit arayüz ile oldukça basit bir şekilde kullanılabiliyor. Sistemi kullanmak için Nvidia sitesi üzerinden ücretsiz veya ücretli bir plan oluşturmanız gerekiyor. Hemen ardından GeForce Now indir butonu ile kurulum yapabilir ve giriş yaptıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. 


Oynamak istediğiniz oyun için Steam veya Epic Games hesabınızı GeForce Now ile bağlamanız gerekiyor. Eşleştirme yaptıktan sonra elinizde bulunan oyunları oynayabilirsiniz. Tabii ki platform tarafından önerilen ücretli ve ücretsiz oyunları GeForce Now kütüphanenize de erişebilirsiniz. 


Ücretsiz üyeliklerde kullanıcılara 1 saatlik oturum hizmeti verilir. Yoğunluk yaşanıyorsa değişen süreler boyunca sıra bekleme gibi bir durumla karşılaşabilirsiniz. 1 saat dolduğu zaman sistem otomatik olarak oturumu sonlandırıyor ve tekrar oturum açarak sıraya girmeniz sağlanıyor. Ücretsiz üyelik durumlarında 1 saatlik oturum sayısında herhangi bir limit bulunmamaktadır. 


Şifrelenmiş Veriler İle
Güvenli Alışveriş
Otomatik Teslimat
7/24 Müşteri Hizmetleri
Sürekli Müşteri Memnuniyeti
Mağaza Hizmeti İle
Güvenli Eticaret
Uygun Fiyat
Kaliteli Hizmet