Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

GeForce NOW Türkiye Sunucuları Açılıyor !

2/3/2021 11:18:41 PM

Nvidia, bulut tabanlı oyun platformu olan GeForce Now’u çok kısa bir süre içerisinde Türkiye sunucuları ile hizmete sunmaya hazırlanıyor. Turkcell ile işbirliği içerisinde olacak olan Nvidia, Turkcell’in sunucuları aracılığı ile hizmet vermeye başlayacak. GeForce Now Türkiye sunucularına ulaşmak için https://gameplus.com.tr/ kullanılacak.Bu hizmetten faydalanmak için ön kayıt işlemleri başladı.

Sunucular açıldığı zaman ilk olarak ön kayıt yaptıran kişiler oyunları oynama fırsatına sahip olacak. Birkaç ay içerisinde lansman yapılacağının ve sunucularına kullanıma açılacağı konuşuluyor. Ön kayıt yaparak ilk oynayanlardan olmak için şu adrese gitmeniz gerekir. https://gameplus.com.tr/giris İsterseniz aylık olarak isterseniz uzun dönemli bir şekilde abone olma fırsatına sahip olacaksınız.

Abonelik ücretleri nasıl olacak diye merak ediyorsanız bu konu hakkında herhangi bir bilgi verilmedi. NVIDIA GeForce NOW powered by GAME+ aracılığı ile oyun severler, donanım yeterliliği fark etmeksizin Windows, MacOS, Android ve iOS cihazlardan oynayabilecekleri

GeForce Now Nedir ?

GeForce Now sayesinde bulut teknolojisi kullanılarak düşük donanımlı bilgisayar ve mobil cihazlarda yüksek grafikli oyunları akıcı bir şekilde oynama fırsatı buluyorsunuz. Aynı Youtube üzerinden video izliyormuş gibi uzakta bulunan bir sunucuya bağlanarak oyun oynayabiliyorsunuz.

GeForce sunucuları yurt dışında bulunduğu için akıcı bir şekilde oyun oynanılmıyordu. GeForce Now ile gecikme hissini neredeyse hiç hissetmeden akıcı bir şekilde oyun oynama fırsatı bulabileceksiniz.

Offline oyunları çok rahat oynayabileceğinizi belirtmek istiyoruz. Cyberpunk 2077, Assassin’s Creed serisi, The Witcher serisi, Fortnite, CS GO, League of Legends, Apex Legends gibi yüzlerce oyunu bünyesinde bulunduran NVIDIA GeForce NOW powered by GAME+, en yeni oyunlar ile kullanıcılarına hizmet etmenin tarifsiz mutluluğunu yaşıyor.