Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

Generation Zero Sistem Gereksinimleri

12/14/2020 12:26:30 PM

Generation Zero oyununa baktığımız zaman Left for Dead tarzı bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Arkadaşlarınızla girip hayatta kalma mücadelesi verebileceğiniz oyunlardan biridir. Devasa büyüklükteki haritada ordan oraya koşarak silah, cephane ve ilk yardım çantası gibi ekipmanları toplayıp savaşa devam etmeniz gerekiyor. Generation Zero sistem gereksinimleri de oyundan aldığınız zevki belirleme de çok kritik bir rol oynuyor. Minimum sistem gereksinimleri ile oyunu açabilirsiniz ancak önerilen sistem gereksinimleri ile müthiş bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Generation Zero Minimum Sistem Gereksinimleri

Generation Zero oyununu oynayabilmek için ihtiyacınız olan minimum sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir. Her ne kadar bu sistem ile oyunu açabilseniz de oyundan istediğiniz performansı minimum sistem gereksinimleri ile alamayabilirsiniz.

İşletim Sistemi: 64 bit OS - Windows 7 with Service Pack 1

İşlemci: Intel i5 Quad Core

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: nVidia GTX 660 / ATI HD7870 - 2GB VRAM / Intel® Iris™ Pro Graphics 580

Depolama: 35 GB kullanılabilir alan

Generation Zero Önerilen Sistem Gereksinimleri

Generation Zero oyunundan istediğiniz performansı alabilmeniz için aşağıda belirttiğimiz önerilen sistem gereksinimlerine sahip bir bilgisayarınız olması gerekmektedir. Önerilen sistem gereksinimlerini karşılamanız durumunda oyundan aldığınız keyif ve zevk artacaktır.

İşletim Sistemi: 64 bit OS - Windows 10

İşlemci: Intel i7 Quad Core

Bellek: 16 GB RAM

Ekran Kartı: nVidia GTX 960 / R9 280 - 4GB VRAM

Depolama: 35 GB kullanılabilir alan

Sistem Gereksinimleri Nedir ?

Sistem gereksinimi nedir diye dediğinizi duyar gibiyiz. Sistem gereksinimleri bir oyun ya da programı bilgisayarınızın açıp açmayacağı konusunda bize bilgi veren donanımsal bilgilerdir. Oyunlar piyasaya sürülmeden önce geliştirici firmalar minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini açıklar ve oyun severler ona göre sistemlerini kontrol ederler. Minimum sistem gereksinimi oyun ve programları çalıştırabilirsiniz. Önerilen sistem gereksinimleri ile birlikte grafiksel anlamda da beklentilerinizi karşılayabilirsiniz.

Generation Zero Steam Key BursaGB’de Sizleri Bekliyor !

Generation Zero Steam Key ürününü en uygun fiyatlarla nereden satın alabilirim diyorsanız yanıt tabii ki BursaGB. BursaGB, oyun severlere sunduğu avantajlı fiyatlar ile en çok tercih edilen e-pin sitesi olmayı başarıyor. El yakmayan fiyatlarının yanı sıra hızlı ve güvenilir bir şekilde teslimat yapan BursaGB, oyun severleri bir an önce oyunları ile buluşturmayı amaçlıyor. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan ve BursaGB, Generation Zero Steam Key ürününde de kullanıcılarını mağdur etmiyor. Siz de cebinizi yakmayan fiyatlar ile Generation Zero Steam Key satın almak istiyorsanız hemen harekete geçin.