Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

Ghostwire: Tokyo Sistem Gereksinimleri

15.11.2020 17:51:54

Ghostwire: Tokyo oyunu 2021 yılında oyunseverler ile buluşmayı bekliyor. Bu bekleyiş biraz can sıkıcı olsa da oyunu oynamaya başlayınca beklediğimize değecekmiş gibi gözüküyor. Oyunumuzun Tokyo’da geçeceği bariz bir şekilde belliyken bizi eşsiz bir aksiyon ve hikaye modunun beklediğini söyleyebiliriz. Paranormal olaylar yaşanan dünyayı kurtarma görevi bizleri bekliyor. Oyunu oynamamız için gerekli olan sistem gereksinimleri de duyuruldu. Ghostwire: Tokyo oyunu sistem gereksinimleri şu şekildedir:

Minimum Sistem Gereksinimleri

Ghostwire: Tokyo oyununu açabilmek ve oynayabilmek için ihtiyacımız olan minimum sistem gereksinimleri şu şekildedir:

İşletim Sistemi: Win 7 64

İşlemci: Intel Core i5-2500K 3.3GHz / AMD FX-8320

Ekran Kartı: AMD Radeon R9 380 veya NVIDIA GeForce GTX 960 2GB

Sistem Belleği: 8 GB RAM

Depolama: 50 GB Sabit disk alanı

DirectX 11 Uyumlu Ekran Kartı

Önerilen Sistem Gereksinimleri

Ghostwire: Tokyo oyununu önerilen sistem gereksinimlerini karşılayabilecek bir bilgisayarla oynarsanız oyundan alacağınız zevk ve performans doğal olarak artacaktır. Ghostwire: Tokyo oyunu için önerilen sistem gereksinimleri şu şekildedir:

İşletim Sistemi: Win 7 64

İşlemci: Intel Core i7-6700K 4-Core 4.0GHz / AMD Ryzen R5 1600

Ekran Kartı: AMD Radeon RX Vega 56 8GB veya NVIDIA GeForce GTX 1070

Sistem Belleği: 16 GB RAM

Depolama: 50 GB Sabit disk alanı

Oyunlarda Sistem Gereksinimlerinin Önemi

Oyunlarda sistem gereksinimlerinin neden önemli olduğuna dair bir fikriniz yoksa hemen size anlatalım. Bir oyunu oynayabilmek için gerekli olan sistemi minimum ve önerilen olarak ikiye ayırabiliriz. Minimum sistem gereksinimleri ile bir oyunu açıp oynayabilirsiniz ancak oyundan aldığınız zevk ve deneyim sizi tatmin etmeyecektir. Önerilen sistem gereksinimleri ise oyundan alacağınız zevk ve tecrübeyi fazlasıyla arttıracaktır. Oynadığınız oyundan zevk almak istiyorsanız mutlaka o oyun için gerekli olan önerilen sistem gereksinimlerini karşılamanızı öneriyoruz.

Ghostwire: Tokyo BursaGB'de Seni Bekliyor !

BursaGB birçok oyunda olduğu gibi Ghostwire: Tokyo oyununda da  oyunseverlerin cebini düşünerek fiyat politikası uygulamaya devam ediyor. Her zaman avantajlı fiyatları oyun tutkunları ile buluşturmayı amaçlayan BursaGB, bu amaç doğrultusunda çalışmalarına son sürat devam ediyor. Sadece Ghostwire Tokyo değil Watch Dogs Legion ve Overwatch 2 gibi oyunlarda da uygun fiyatlar sunan BursaGB, uygun fiyatların yanına bir de hızlı teslimat garantisi ekleyince en çok tercih edilen e-pin sitesi oluyor. Ghostwire: Tokyo oyununa el yakmayan fiyatlar ile sahip olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz !