BursaGB
SEPETİM
Bu alışverişte toplam 23.00 ₺ indirim uygulandı.

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Alışveriş'e devam edin.

Hediye Olarak Gönder

Ödeme işlemi sonrası belirttiğiniz e-posta adresine hediye olarak gönderilecektir.

İndirim Kodu Kullan

Kupon kodu ödeme sayfasında aktif olacaktır.

Goat Simulator 3

29.07.2022 15:35:27

MERAKLA BEKLENEN GOAT SİMULATOR 3 RESMİ ÇIKIŞ TARİHİ AÇIKLANDI !!!

Goad Simulator 3'ün çıkış tarihi şaşırttı , henüz ikinci oyununun daha çıkmamış olması geliştiricilerin oyun içerisindeki karmaşayı bir üst seviyeye taşımış olmasını göstermektedir. Geliştiricileri tarafından Goat Simulator 3 çıkış tarihi 2022'nin sonları olarak açıklanmıştı. Summer Game Fest sırasında ise oyunun çıkış tarihi açıklandı Youtube'da yayınlanan bir fragman ile resmen duyuruldu Goat Simulator 3'ün  yeni fragmanı, oyun hakkında net bir şey göstermemekte ancak fragman konusu nedeniyle epey ilgi çekti. Fragmanda gökten düşen çok sayıda keçi gösterilmekte.

Oyunun çıkış tarihinin açıklanmasıyla birlikte yapımcı şirket ön sipariş ile oyuna erken erişimin yolunu açtı. Yeniden düzenlenmiş eklentiler ve orjinal Goat Simulator'den içerik içeren DLC, çeşitli Payday maskeleri , MMO tank zırhı, bir uzay kaskı ve yeni bir giyisinin yanı sıra keçi Pilgor, Tony Shark, Goat Tower ve Trinket için 3D baskı dosyaları içeriyor.

Goat Simulator 3 çıkış tarihi 17 Kasım 2022 olarak resmen açıklandı. Daha önce suyurulduğu gibi oyun Epic Games Store üzerinden PC'de ve Playstation 5 ve Xbox Series X/S dahil olmak üzere yeni nesil konsollarda piyasaya sürülecek.
Şifrelenmiş Veriler İle
Güvenli Alışveriş
Otomatik Teslimat
7/24 Müşteri Hizmetleri
Sürekli Müşteri Memnuniyeti
Mağaza Hizmeti İle
Güvenli Eticaret
Uygun Fiyat
Kaliteli Hizmet