Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

GTA 5'e Rehine Modu Geldi!

1/26/2016 6:01:27 PM

Sürekli olarak yeni bir modla adeta kendini unutturmak istemeyen ve oyunu her defasında daha ilginç hale getiren GTA 5’e şimdilerde yepyeni bir mod, rehine modu eklendi.  İlk defa GTA 4 ile oyuncuların karşısına çıkan rehine modu özelliğiyle oyunda istediğiniz kişiyi rehine alıyor ve çeşitli komutlar vererek yönlendirebiliyorsunuz.

Oyun sırasındaki yoğun hareketlilik sırasında rehine aldığınız kişiler, siz nereye giderseniz gidin sizi takip etmeye başlıyor. Siz bu kişilerin yani rehinelerinizin diz çökmesini, yere yatmasını ya da ellerini yukarı kaldırmasını sağlayabiliyorsunuz. Dahası onları çeşitli şekillerde öldürmeniz de mümkün. Boynunu kırarak yada kafasına tek kurşun sıkarak veya hayal gücünüze bağlı olarak istediğiniz şekilde öldürebiliyorsunuz. GTA 5 Rehine Modu çok ilginizi çekecek.


 

Rehine Modunu Nasıl İndireceksiniz;


1-)  Öncelikle Microsoft.NET Framework ve Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015 uygulamalarını bilgisayarınıza indirip kurulum yapın.

2-) Script Hook V modunu indirin ve modun içindeki ScriptHookV.dll dosyasını kopyalayıp GTA5.exe dosyasının bulunduğu yere yapıştırın

4-)  Community Script Hook V .NET modunu indirin  ve modun içindeki ASI uzantılı dosyayı kopyalayıp, GTA5.exe dosyasının bulunduğu yere yapıştırın

6-) NativeUI modunu indirin ve modun içindeki NativeUI.dll dosyasını kopyalayıp GTA5.exe dosyasının bulunduğu yerdeki “scripts” klasörü içine yapıştırın

8-)  Bütün bu işlemlerin ardından asıl temel mod dosyasını buradan >> indirin ve indirdiğiniz bu ( asıl mod dosyası içindeki ) modun içerisindeki gTaTer_HostagesV.dll ve gTaTer_HostagesV.ini dosyasını, GTA5.exe dosyasının bulunduğu yerdeki scripts klasörü içine yapıştırın.

İşlemleri eksiksiz olarak yerine getirdiyseniz mod menüsünü açarak modu oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler diliyoruz.

GTA 5 Zevkini Çok Cazip Fiyatlarla Kesintisiz olarak BursaGB kalitesiyle yaşayabilirsiniz. Üstelik %100 güvenli bir şekilde. Dahası GTA 5 oynamak için alacağınız her PC rockstar CD key, PC Steam Gift yada Cashcard satın alımlarınızda kazanacağınız Kumpara puanlarda yanında bizden BONUS hediye. Puanlarınızla dilerseniz yeni ürün satın alabilir, dilerseniz çekilişlerimize katılıp sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.


Hemen GTA 5 PC rockstar CD keyPC Steam Gift, Cashcard SATIN AL >>