BursaGB
SEPETİM
Bu alışverişte toplam 23.00 ₺ indirim uygulandı.

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Alışveriş'e devam edin.

Hediye Olarak Gönder

Ödeme işlemi sonrası belirttiğiniz e-posta adresine hediye olarak gönderilecektir.

İndirim Kodu Kullan

Kupon kodu ödeme sayfasında aktif olacaktır.

GTA Online Oyuncularına Yarım Milyon Dolar Hediye

11.05.2020 09:35:39

Grand Theft Auto 5 dünyasını daha da zenginleştiren ve çevrimiçi oynanış sunan GTA Online, resmi sunuculara yeni görevler ve içerikler yayınlanırken, oyuncular ve topluluklar tarafından açılan binlerce sunucusu üzerinden GTA 5 ile yapılabilecek aktivitelerin sınırlarını zorlanıyor.


Geçtiğimiz günlerde GTA Online’a gelen yeni güncelleme oyunculara farklı bir hava katıyor. Bu güncelleme ile GTA Online’da lazer teknolojisini ele alan fütüristik silahlar, kıyafetler ve lazer konseptli mekanlar geldi. Gece kulüplerinin DJ kabini de dahil olmak üzere dört bir yanında lazerler, lazerli silahlar ve giysiler ile daha farklı bir GTA Online dünyasına adım atın.


İki Kat Ödül Fırsatı! 

Biker Sell görevlerinde iki kat ödül, Nagasaki Shotaro’da ise %40 indirim gibi birçok avantajlı günler GTA Online’da!

GTA Online’da Bedava 500.000 Dolar Nasıl Alınır ?

Yüzbinlerce çevrimiçi oyuncu arasından ekip kurup yepyeni soygunlara girişmek, karakterinizi yenilemek, ev, araba ve uçak gibi birçok seçenekle oyun içerisinde lüks bir yaşam sürebilmek GTA Online ile mümkün. Ancak oyun içerisinde sahip olabileceklerinizin sınırlarını zorlamak ve oyuna yeni eklenen araba ve uçak gibi vasıtalara anında sahip olmak için para kazanmanız gerekiyor.


Para kazanmanın oyunda bir çok yolu olsa da, Rockstar ekibi Mayıs ayına özel oyunculara bir fırsat tanıyor. Mayıs ayı boyunca oyuna giriş yapan oyunculara tek seferlik olmak üzere bedava 500.000 Dolar veriyor. Sende hemen oyuna giriş yap ve yarım milyon doların sahibi ol.


Mayıs ayı içerisinde oyuna giriş yaptıktan sonra ortalama 7 Gün içerisinde Maze Bank hesabınıza otomatik olarak gönderilmektedir.

Halen GTA 5 sahibi değil misin ? 

Halen GTA 5 sahibi değilsen, fiyatları yüksek buluyorsan ve nereden indirimli satın alacağına dair şüphelerin varsa, sana harika bir haberimiz var! BursaGB üzerinden GTA 5 satın al, hem indirimli fiyat avantajından faydalanabilir hem de bonus puan kazanabilirsin.


Şifrelenmiş Veriler İle
Güvenli Alışveriş
Otomatik Teslimat
7/24 Müşteri Hizmetleri
Sürekli Müşteri Memnuniyeti
Mağaza Hizmeti İle
Güvenli Eticaret
Uygun Fiyat
Kaliteli Hizmet