Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

Haftalık Oyun Çekilişi ile Sende Kazan!

12/4/2019 6:54:59 PM

BursaGB ailesi olarak, 12. Yılımıza özel haftalık oyun çekilişlerini arttırdık ve popüler oyunları dağıtmaya başladık!


Sende, her hafta düzenlenen oyun çekilişi ile her hafta birbirinden farklı oyunları kazanma şansını yakalayabilir ve oyun kütüphanene yeni oyunlar ekleyebilirsin.


Haftalık Oyun Çekilişi için Nasıl Katılım Sağlanır?


Öncelikle belirtmemiz gerekiyor ki, haftalık oyun çekilişi katılımı için öncelikle “Çekiliş Puanı” kazanmanız gerekmektedir. Bu puanı kazanmak için ise BursaGB’den alışveriş yapabilir ya da sosyal medya hesaplarımızı takip ederek kampanyalarımızdan ücret ödemeden bedava puan sahibi olabilirsiniz.

 

Ayrıca, yeni kayıt olan kullanıcılarımıza +100 Çekiliş puanı veriyor ve hoş geldin hediyesi olarak çekilişlere katılım hakkı sağlıyoruz.


Puanlar tamam! çekilişlere katılmak için tek yapmanız gereken www.bursagb.com/cekilis sayfasına gitmek ve istediğiniz çekilişe katılım sağlamak. Birden fazla katılım sağlanabilir ve kazanma ihtimali yükseltilebilir. Çekiliş puanı durumuna göre birden fazla çekilişe katılabilirsiniz. 


Bu oyunların çekilişleri haftalık olarak düzenlenmekte ve belirtilen süre dolduğunda kazanan otomatik olarak belirlenip, kazananın profiline bildirim gönderilerek kazandığı oyunu alması sağlanır. Tabii sadece oyun değil. Oyun parası ve özel günlerde ekipman çekilişleri de yapılmaktadır. 


Not: 12. Yılımıza özel çekilişlerden FIFA, NBA ve GTA 5 sonra ermiştir. Yeni çekilişler kısa süre içinde aktif olacaktır.