Haberler
Haftanın Çok Satanlarında Dark Souls 3 Zirvede

Haftanın Çok Satanlarında Dark Souls 3 Zirvede

Dark Souls 3 Steam CD Key Satın Al Heyecanı Sende Yaşa
10.05.2016 19:09:29

From Software tarafından geliştirilen, açık dünya ve RPG ‘nin birleşimi ile ortaya çıkan You ’re Dead mesajı ile oynama zorluğunu adeta zirveye çıkaran Dark Souls 3 satışlarıyla adeta uçuyor diyebiliriz. Zira Dark Souls 3, İngiltere ‘de belirlenen haftanın çok satan oyunları listesinde de bu hafta başı çeken oyun oldu. Onu sırasıyla The Division ve UFC 2 takip ederken top 10 listenisinin en sonlarını eğlenceli macerası ile Lego Marvel Avengers alıyor.


Tabi şunu hatırlatmakta fayda var. Bu liste sadece kutulu oyunlar için geçerli.  Zira oyun dünyasının genel tahmini Haftanın Çok Satan Oyunları Listesi ‘nde önümüzdeki hafta için ilk 2 Sırayı Quantum Break ve Doom ‘un alacağı yönünde. Ayrıca listede adını uzun süredir koruyan Grand Theft Auto V , bu hafta 7. Sıradan 9. Sıraya gerilemiş. Ancak elbette bu satışlarının düştüğünü göstermemekte. Zira Grand Theft Auto V halen dijital ortamda satış rekorlarını kırmaya devam ediyor.

 

Steam ‘de Haftanın En Çok Satan Oyunları Listesi Şöyle;

Dark Souls 3 Cazip Fiyatlarla Satın Al >>

The Division Cazip Fiyatlarla Satın Al >>

EA Sports UFC 2 Cazip Fiyatlarla Satın Al >>

Quantum Break Cazip Fiyatlarla Satın Al >>

Dirt Rally Cazip Fiyatlarla Satın Al >>

Far Cry Primal Cazip Fiyatlarla Satın Al >>

FIFA 16 Cazip Fiyatlarla Satın Al >>

Call of Duty: Black Ops 3 Cazip Fiyatlarla Satın Al >>

Grand Theft Auto V Cazip Fiyatlarla Satın Al >>

Lego Marvel Avengers Cazip Fiyatlarla Satın Al >>

 

BursaGB ‘nin oyuncu dostu cazip fiyatlarıyla oyun heyecanı yaşamak bir oyuncu için oldukça güzel bir fırsat. Ayrıca şunu her zamanki tekrar ve özellikle belirtelim. Her satın alımınızdan sonra hesabınıza bonus hediye niteliğinde onlarca Kumpara puan yüklenecek. Onlar oyun keyfinizi ikiye katlayacak. Biriktirip sonraki alımlarınızda kullanabileceğiniz gibi Hediye Çekilişleri ‘mize katılıp değerli hediyelerden birinide kazanabilirsiniz.


  
Etiketler: Haftanın Çok Satanları, Dark Souls 3 Satışları,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »