Haberler
Hitman 3 Geliyor! - Çıkış Tarihi ve Daha Fazlası!

Hitman 3 Geliyor! - Çıkış Tarihi ve Daha Fazlası!

Hitman 3'ün geliştirildiğine dair resmi açıklama geldi!
8.11.2019 18:32:35

Io Interactive tarafından geliştirilen ve 2018’de yayınlanan Hitman 2, sürekli eklenen yeni görevleriyle oyunculara yeni bir deneyim sunmuştu ve beğeniyi de bir hayli kazanmıştı. Bu beğeniyi ileriye taşımak ve Hitman serisini üçlemek için yeni oyunun çalışmalarına başlandığı duyursu Io Interactive tarafından geldi!


Hitman 2’ye tam 13 Ay boyunca yeni içerik ve görevler ekleyerek oyunculara sunan IO Interactive, Ekim ayında da güncelleme sağlayarak, bu güncellemenin “son güncelleme” olduğunu belirtti ve kolları Hitman 3 için sıvadı. Henüz oyunun resmi duyurusu gelmese de, oyunun geliştirme sürecinin başladığı kesin bir bilgi. 


Hitman 3 Çıkış Tarihi


Oyunun henüz resmi duyurusu gelmediği için, geliştirici ekip net bir çıkış tarihi vermese de tahminlerimize göre E3 2020’de resmi duyurunun yapılacağını tahmin ediyoruz. Bakalım Ajan 47 bizi nerelere sürükleyecek!


Henüz Hitman 2'de Ajan 47 ile inanılmaz aksiyonlara şahit olmadıysan, sana harika bir haberimiz var! Hitman 2, BursaGB’de indirimde! üstelik uygun fiyat garantisi, Steam üzerinden teslim, canlı destek hizmeti ve güvenli ödeme kanalları gibi birçok hizmet seni bekliyor.


Etiketler:

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »