Haberler
Hounds The Last Hope BursaGB Stoklarında

Hounds The Last Hope BursaGB Stoklarında

BursaGB Kalitesiyle Hounds The Last Hope Satın Alabilirsiniz.
28.04.2016 16:46:50

Hounds The Last Hope Türkçe dil desteği ve Türkiye 'de kurulu sunucularıyla Türkiye'ye gelen yeni MMOTPS türü bir oyun.  Dünya ‘nın Wickbroke Orduları tarafından Amerika ‘dan başlayarak işgal edilip acımasız bir şekilde kıyım ve katliama uğradığı bu müthiş şiddete karşılık Dünyadaki insanların organize olarak direnişe geçmelerini konu ediniyor . Giriş yaptığınız anda grafiksel açıdan oldukça başarılı zırh ve kostümler eşliğinde karakterinizi seçerek Wickbroke ordularına karşı mücadele eden Hounds Birlikleri ‘ne katılıyorsunuz.  Artık onlardan biri olarak direnişe hazırsınız. Adapte olmakta zorlanmayacaksınız. Zira oyun tamamen Türkçe.

Oyunda hoşunuza gidecek her biri farklı özelliklerde birçok silah var. Güçlü ve yıkıcı etkileri olan bu silahlar Hounds The Last Hope maceranız süresince size eşlik edecek ve en yakın dostlarınız olacak.  Oyun süresince yapmanız gereken günlük görevlerin yanı sıra şiddetli saldırılara karşı dayanıklılık seviyenizde ölçülüyor. Başarılı olmak için en etkili yol gerek arkadaşlarınızla veya gerekse dünya çapındaki oyuncularla çok uyumlu bir takım oluşturmak. Takım halinde yapacağınız görev ve eylemler size başarı getirecek.  Squad Based tabirini bu oyunda yada oyunla ilgili tüm tanıtımlarda çok duyacaksınız. Squad Based size takım olmanın önemini vurgulayan bir slogan. Başarı istiyorsanız oldukça iyi uyumlu ve koordinasyonu gelişmiş bir takım olmalısınız.

PVE ve PVP şeklindeki iki farklı modla oynanabilen oyun oldukça gelişmiş bir klan deneyimi sunuyor. Keyifli bir takım savaşı yapabilirsiniz. Değişik özellikli ve farklı oyun modları,  zengin karakter gelişimi neticesinde geliştirdiğiniz bazı eşyaları satabilir ya da geliştirmeyle hiç uğraşmadan geliştirilmişleri satın alabilirsiniz.  Her iki modda ‘da çok hoşunuza gidecek ve sizi bir hayli heyecanlandıracak birbirinden farklı onlarca özelliğin yanısı sıra Açık Arttırma (Auction House), Eşya Seviye Atlatma, Silah Geliştirme, Klan Sistemi, Takas, Sıralama, Oyun İçi Mesajlaşma gibi hoşunuza gidecek birçok özellik Hounds: The Last Hope ‘la birlikte geliyor. Oyuna yapılan devasa yatırımlarda göz önüne alındığında görülen o ki 2016 ‘nın çok sevilen oyunlarından biri olmaya aday.Uygun Fiyatlarla Hounds The Last Hope heyecanını yaşamak için tercihiniz %100 güvenli teknolojik altyapısı, yılların tecrübesiyle harmanlanmış kalitesi ve oyuncu dostu süper fiyatlarıyla BursaGB olacaktır kuşkusuz. Bütün bu özelliklere ek olarak satın alacağınız gerek Buff Epin 100 Hounds Credits gerekse diğer ürünlerimizde hesabınıza anında yüklenecek olan bonus hediye niteliğindeki Kumpara puanlarda size ekstra keyif olacak. Onları biriktirip sonraki alımlarınızda kullanabilir yada Hediye Çekilişleri ‘mize katılıp birbirinden değerli hediyelerden birine sahip olabilirsiniz.  Hounds The Last Hope Kredi Satın Al

Etiketler:

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »