Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Kingdom Online Market İndirimleri

4/3/2015 4:53:04 PM

Kingdom Online Market İndirimleri etkinliklerinin  4. ayağı 02.04.2015 tarihi ile birlikte başladı. Önümüzdeki 2 hafta boyunca geçerli olacak indirimlerin teması => Parşömenler
Ancient Scroll-All Defenses (30'luk Paket) 28 Elmas => 24 Elmas
Ancient Scroll-Physical Attack (30'luk Paket) 28 Elmas => 24 Elmas
Ancient Scroll-Magic Attack (30'luk Paket) 28 Elmas => 24 Elmas
Ancient Scroll-Max HP (30'luk Paket) 28 Elmas => 24 Elmas
Ancient Scroll-Max MP (30'luk Paket) 28 Elmas => 24 Elmas
Ancient Scroll-Speed (30'luk Paket) 28 Elmas => 24 Elmas
Dirilme Taşı (6 Adet) 25 Elmas => 21 Elmas

Değerinde olacak yukarıdaki market eşyalarından faydalanmak için sizde elmas  yükleyerek bu etkinliklerden ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz.


Kingdom Online elmas yüklemek için tıklayınız..


Kingdom Online                   

Hakkında: Kingdom sürekli değişen dünyaya dayanan bir Ortaçağ fantezi MMORPG oyunudur.  Lejyonlar oluşturarak, Lejyon Kaleleri inşa ederek ve kaynak alanları işgal ederek bölgeni genişlet. Başarı ve güç sadece eşya toplama, tecrübe ve Noah (para) kazanma ile elde edilmez. Eğer sen de zirvede yer almak istiyorsan topluluk içinde kendini ispat etmeli ve onurlu bir savaşçı olduğunu herkese göstermelisin.

Dünyada milyonlarca kişi tarafından oynanan, klonların savaşmasına bağlı olan bir prestij oyunudur, Kingdom Online. Bu oyunun en çok onanan serverlerinden biri de, Vera Serveri. Vera Serveri ile ilgili npoints satın almak için BursaGB Gold bar satış noktasını tercih edebilirsiniz. Bir strateji olan oyun, savaş ve aksiyon meraklıları için birebir. Knight Online oyununun devamı ve geliştirilmişi olarak piyasaya sürülen oyunda, savaştıkça ve kazandıkça puan kazanabilir, level atlayabilir, yeni heyecanlara kapı aralayabilirsiniz. Düşmanlarınızı yenerek, hem kendi prestijinizi arttıracak, hem de oyuncular arasında ilk sıralara yerleşebileceksiniz.

İnsanların, goblinlerin, klon savaşlarının, silahların bulunduğu stratejik savaş oyunu için, elmas satın almak veya npoints almak için, Bursagb, en güvenilir satın alma sitesi olarak karşınıza çıkmaktadır. Onlarca oyunun gold barını satın alabileceğiniz sitemizde, ödediğiniz her kuruşun karşılığını alacaksınız. Aynı zamanda ne kadar çok elmas satın alırsanız, o kadar az fiyat ödeyerek, karlı çıkacaksınız. Bu oyunda satın alacağınız puanlarla, ileri seviyelere rahatça atlayabilir, oyunun tadını rahatça çıkarabilirsiniz. Sitemizden elmas satın almanız halinde, Kingdom Online oyununun sayfasından, kolayca yükleme yapabilir, oyununuza satın aldığınız elmaslarla devam edebilirsiniz. Ayrıca bu elmas veya Npointsler sayesinde bir çok meta satın alabilir, oyunun en iyileri arasına girebilirsiniz. Kingdom Online NPoints veya elmasları, uygun fiyata satın almak istiyorsanız eğer, sitemizden ucuza ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.
Normal 0 21 false false false TR X-NONE X-NONE