Haberler
Kıyamet Savaşçıları: İnsanlığın Son Savaşı Başladı!

Kıyamet Savaşçıları: İnsanlığın Son Savaşı Başladı!

Kıyamet Savaşçıları, Bugün İtibariyle Kapalı Beta'sı Açıldı!
10.07.2015 13:33:50

Web tabanlı oyunlu Mitoloji Online ile büyük bir oyuncu kitlesini bir arada toplayan 37Games, yeni oyunu Kıyamet Savaşçıları'nı duyurmuştu. An itibariyle siteye girip, üye olabilir ve insanlığın son savaşına katılabilirsiniz!

Kıyamet Savaşçıları gümbür gümbür geliyor


Oyunun konusuna gelince;

"Tanrılar ve Titanlar arasında Olimpos'ta 11 yıl süren bir savaş yaşanmıştır. Savaşın sonunda Titanlar ölmüş, Tanrılar ise gitmiştir. Her ne kadar Titanlar'ın lideri Kronos hapsedilmiş olsa da bu, karanlığın yeryüzüne yayılmasına engel olmayacaktır. Geriye az kişi kalmıştır ancak cesur savaşçılar gitmemiştir. Bu savaşçılar övgüyü hak etse de sayıları yeterli değildir. Zayıf insanoğlu, umutsuzca Tanrılara yalvarmaya başlamıştır. Bazıları cevap verir...

Önce Apollo, gümüş yayı ile gelir ve insanlığa okçuluğu, avlanmayı ve gizlenmeyi öğretir. Ardından savaş arabası ile Ares gelir; savaşmayı ve ayakta kalmayı öğretir. Derken Zeus şimşeği ile ortaya çıkar. O da insanoğluna doğanın gücünü, ışığı ve rüzgarı kontrol etmeyi öğretir. Sonra, Tanrılar insanlara güvenir ve bir daha dönmemek üzere onlardan ayrılır. Artık Kronos ve taraftarlarına karşı bir umut vardır. Apollo'nun okçuları, Ares'in şövalyeleri ve Zeus'un büyücüleri birleşecek ve Kronos yok oluncaya kadar onunla savaşacakladır. Kıyamet savaşı yakındır. Kıyamet Savaşçıları ise hazırdır. İnsanlığın son sınavı başlamak üzeredir..."

İndirmeden oynamak için: https://goo.gl/Xq3TLi

Etiketler: kıyamet savaşçıları, kıyamet savaşçıları web, 37games,,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »