Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Knight Online Yeni Server MİDGARD

8/28/2015 12:31:36 PM

Knight Online ekibi tarafından yapılan açıklama;

Bildiğiniz üzere Knight Online ekibi olarak, her zaman oyuncu isteklerini ön planda tutarak Knight Online'a şekil verdik. Bu efsane oyunun 11. yılında da bu değişmedi ve alınan büyük kararlar, oyuncuların oylamalarıyla verildi. Ekip olarak son bir kaç aydır yaptığımız gözlemler dahilinde, çoğu oyuncumuzun oyuna yeni bir sunucu gelmesini istediklerini fark ettik. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen güncellemeyle TBL'nin önünün de tamamen kapatılmasını ve uzun bir süredir, sıkı kontroller ve güncellemelerle oldukça düşük bir seviyeye indirilen illegal oyuncu sayısını göz önünde bulundurarak, sizlere yepyeni bir başlangıç fırsatı sunmak amacıyla yeni sunucu Midgard'ı açma kararı aldık. 
Bu bağlamda, 3 Eylül 2015 Perşembe günü gerçekleşecek bakımla birlikte, Midgard sunucusu Knight Online'daki yerini alacak! Yine oyuncularımızdan gelen istekler doğrultusunda düzenlenen Special Monster Staff ve Dragon Box eşyalarıyla birlikte, 
Asgard ve Orion sunucularında olduğu gibi yalnızca OTP'li oyuncuların giriş yapabileceği Midgard sunucusu, yeni bir başlangıç yapmak isteyen Knight Online oyuncularını bekliyor olacak. 

3 Eylül'den itibaren OTP'li tüm oyuncularımız, Midgard sunucusuna giriş yapabilecekler. Yeni sunucumuzun tüm oyuncularımıza hayırlı olmasını temenni eder, iyi oyunlar dileriz.


NTT Game | Knight Online Ekibi