Haberler
Knight Online'da Coşkulu 23 Nisan Etkinliği!

Knight Online'da Coşkulu 23 Nisan Etkinliği!

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı coşkuyla yaşamak, eğlenmek, eğlendirmek için Knight Online 23 Nisan Etkinliklerini kaçırmayın..
23.04.2015 17:42:18


     23 Nisan Perşembe günü, NTTGame Twitch TV kanalımız üzerinden saat 19:00'da başlayacak olan canlı yayınla, 23 Nisan'a özel olarak 400 NPoint değerinde tam 23 adet NPoint Kupon Kodu dağıtılacak!

     GM AndrePaul ve GM Eryudes'in sunumuyla gerçekleşecek olan canlı yayında içerikler bu kadarla sınırlı değil tabii. Knight Online Gold Bar Cash fiyatlarını  Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.


     Ayrıca, 23 Nisan'da oyun içerisinde toplu halde Türk bayrakları ile birlikte ekran görüntüleri alarak gönderen oyunculardan, en güzel çalışmayı yapan oyuncunun sunucusuna özel olarak 23 adet boss'un atılacağı 23 Nisan özel Boss Etkinliği gerçekleştirilecek!

     23 Nisan coşkusunu en güzel anlatan oyun içi ekran görüntüsü kazanacak ve kazanan oyuncuların bulunduğu sunucuda Boss Etkinliği yapılacak.

     Alacağınız ekran görüntülerini BURADAN paylaşabilirsiniz.  Bitmedi! 23 Nisan Perşembe günü tüm gün boyunca, %23 EXP ve %23 Noah Etkinliği aktif olacak!

    

Knight Online heyecanını kesintisiz bir şekilde yaşayabilmek için Knight Online gold bar hesabınızda bakiyenizin bulunması gerekmektedir. Knight Online Gold bar yani Knight Online gb ile birçok çevrimiçi özellikten faydalanabileceksiniz. Knight Online para hesabı yani Knight Online cash hesabı da yüklü olmalıdır. Bursagb firması yılların tecrübesiyle Knight Online oyunu için gold bar ve cash alışverişlerinizde güvenilir adrestir. Bursagb hesabına havale, kredi kartı ya da mobil ödeme yöntemlerinden size uygun olan yolla ödeme yaparak Knight Online hesabınıza anında gold bar ve cash aktarabileceksiniz. Bursagb 7 gün 24 saat kesintisiz olarak, güvenilir ve hızlı alışverişin tek adresidir.

Etiketler: knight online, kingdom online, nttgame, ntt game, knight,,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »