Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

Last Year Sistem Gereksinimleri

29.04.2021 21:00:27

Last Year oyununa genel olarak göz attığımızda Hollywood’un korku filmlerinde izleyiciler ile buluşturduğu bütün klişeleri Last Year oyununda oyun severlerin beğenisine sunuyor. Oyun içerisinde farklı özelliklere sahip olan 5 oyuncu bir katilin elinden kurtulmaya çalışıyor. Yaz kampında bulunan 5 kişi onları avlamaya çalışan katilin elinden kurtulma çabası içine giriyor. Her bir karakterin kendine özgü özelliği olması da oyunu daha zevkli hale getiriyor. Ek olarak oyunun birincil kişi kamerasından oynanıyor olması bütün oyun heyecanını sonuna kadar hissetmenize olanak sağlıyor.

Last Year sistem gereksinimleri hakkında bilgi almak için doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Birçok oyun sever, Last Year sistem gereksinimlerini merak etmektedir. Last Year minimum sistem gereksinimleri ile oyunu açabilirsiniz ancak daha iyi bir oyun deneyimi yaşamak ve oyundan alacağınız keyfi arttırmak için önerilen sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekebilir. Last Year minimum ve önerilen sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir;

Last Year Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 8.1 (64-bit)

İşlemci: Intel Core i3 4130T veya AMD FX 6300 – 3.0 GHz

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 470 veya AMD Radeon HD 7770

VRAM: 1 GB VRAM

DirectX: Sürüm 11

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

Last Year Önerilen Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)

İşlemci: Intel i5 – 6600K veya AMD Ryzen 5 1600X – 3.6 GHz

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 780 veya AMD Radeon 7870

VRAM: 2 GB VRAM

DirectX: Sürüm 11

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

Sistem Gereksinimleri Ne Demek ve Neden Önemli ?

Oyun severler, sistem gereksinimlerinin ne anlama geldiğini ve neden önemli olduğunu merak etmektedir. Bu soruların cevabını öğrenmek için doğru yerdesiniz. Sistem gereksinimleri dediğimiz şey bir oyun ya da programın sisteminizde çalışması için gerekli olan donanım ve yazılımlar bütünüdür. Herhangi bir programı çalıştırmak için elimizde bulunan bilgisayarın minimum veya önerilen sistem gereksinimlerini karşılaması gerekir. Bu noktada çok önemlidir. Önceden bu bilgiler paylaşılarak insanların sistemlerini geliştirmesine olanak tanınmış olur.