Haberler
League of Angels 2 Topaz Satışları Başladı ! - %10 İndirim Fırsatı

League of Angels 2 Topaz Satışları Başladı ! - %10 İndirim Fırsatı

BigPoint tarafından yayımlanan MMORPG tarayıcı oyunu League of Angels 2 için %10 İndirimli topaç satışları başladı. Onlarca ödeme yöntemi, yılların verdiği güven ve Kumpara puan fırsatı.
2.01.2017 23:13:42

BigPoint tarafından yayımlanan ve son zamanların en iyi tarayıcı oyunu adayı olarak gösterilen MMORPG League of Angels 2 topaz satışları BursaGB’de başladı !


Gerçek zamanlı dövüş sistemi ve savaş animasyonlarıyla benzerlerine göre bir adım öne çıkan oyun League of Angels, 2. oyunu ile sahip olduğu binek sistemi ve detaylı karakter özelleştirme sistemi gibi özelliklerini geliştirerek ve 50’den fazla şampiyon ekleyerek inanılmaz RPG öğelerini bir araya getiriyor.Oyun içinde gereksinim duyulan topaz sistemi, belli bir ücret karşılığında hesabınıza yükleniyor ve böylece VIP gibi bir çok inanılmaz özelliğe erişim fırsatını yakalıyorsunuz. Üstelik bu topazları elde etmek artık BursaGB’nin sunduğu birçok ödeme yöntemi ile artık mümkün !


Stoklarımızda bulunan binlerce BigPoint e-pin kodu ile sizde ucuz League of Angels 2 topaz kodlarına sahip olabilirsiniz.


Karanlıkta Aydınlık için Savaş !


%10 İndirimli LOE 2 Topaz satın almak için tıkla !

(Satışlar BigPoint e-pin üzerinden gerçekleştirilmektedir.)


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER 

Steam Türk LirasıPlaystation Network CardPlaystation PLUS CardPro Evolution Soccer 2017Fifa 17Overwatch

Etiketler: League of Angels 2 Topaç Satışları,Loa 2 Ucuz Topaç,Topaç al,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »