Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

MAFIA III Artık Türkçe!

7/8/2019 2:15:10 PM

2013 Yılından bu yana Türkçe oyun oynamamızı sağlayan topluluklardan birisi olan ve Grand Theft Auto 5 Türkçe Çevirisi ile ön plana çıkan TechnoGame'den bir büyük oyun çevirisi daha geldi!

2016 Yılında yayınlanan Mafia üçlemesinin 3. Oyunu Mafia III için Nurullah Aktaş yöneticiliğinde yaklaşık 9 Kişilik bir kadro ile tamamlanmış olan proje, oyunun season pass sürümü için yayınlandı ve yama tüm DLC paketlerini de içine alıyor.

%99 Oranında tamamlanan Türkçe yama projesinde Gta Türk'ün yapımcısı Tayfun Kumaş'ta yer alıyor. Hemen buraya tıklayarak Mafia 3 Türkçe Yama dosyalarını indirebilir, henüz Mafia 3 sahibi değilsen BursaGB üzerinden %81 İndirimili Mafia 3 Satın Al ve Mafia 3 keyfini iki katına çıkart. Nasıl Mafia 3 Steam Key Satın alabilirim?

         Kredi kartınız ile ya da banka kartınız ile sitemize ödeme yaparak %81 indirimli Mafia III cd key ürününü satın alabilirsiniz.

 Nasıl sipariş verebilirim ?

        www.bursagb.com dijital oyun platformunda aradığınız tüm oyunları, oyun içi item, skin, karakter ve ihtiyacınız olan tüm kuponları daha ucuza sipariş verebilirsiniz.

Ön Sipariş Ürünüm ne zaman teslim edilir ?

        www.bursagb.com Dijital oyun platformundan satın alacağınız tüm ürünler 7/24 teslim edilmektedir. Siparişinizi verdikten sonra ürününüz stok durumuna göre 10 saniye içinde teslim edilir. Ancak ön siparişler için oyun çıkışından 2 veya 3 iş günü içerisinde, en geç oyunun çıktığı gün teslim edilmektedir.


 Kredi Kartı ile ürün satın alabilir miyim ?

        www.bursagb.com üzerinden Kredi kartınız ile komisyon ödemeden taksitli ve tek çekim olarak kolayca 7/24 ödeme yapabilirsiniz.

 Taksitle oyun satın alabilir miyim ?

BursaGB üzerinden kredi kartı ile 12 Ay'a varan taksitlerle oyun satın alabilirsiniz. Üstelik düşük komisyon oranları ve güvenli ödeme sistemi sizi bekliyor!

 Kredi Kartım olmadan nasıl alışveriş yapabilirim ?

        www.bursagb.com üzerinden Kredi kartınız olmadan da alışveriş yapabilirsiniz. ATM Pointler üzerinden sitemizde yer alan onlarca banka hesabına komisyon ödemeden ödeme yapabilirsiniz.

İyi Oyunlar !