Haberler
Mafia III Judge, Jury & Executioner Silah Paketi Duyuruldu

Mafia III Judge, Jury & Executioner Silah Paketi Duyuruldu

Mafia 3 yeni silah paketi ön sipariş hediyesi olarak geliyor ! BursaGB kalitesiyle hemen ucuz Mafia 3 cd key satın alabilirsin..
4.08.2016 17:45:31

2K tarafından duyurulan ve ardından yıla damgasını vurmaya hazırlanan, belki’de kurgu bakımından türünün en iyi örneği olan Mafia 3, yeni silah paketini duyurdu.


Adeta bir altın değerine sahip bu silahlar tasarım ve performansı yanı sıra tarihi bir özelliği taşımasıyla ön plana çıkıyor.


Judge, Jury ve Executioner adındaki bu silah paketinin içerisinde  The Praecisione, The Exterminatore ve The Silentium adlarında üç farklı silah var. Silahları detaylıca inceleyecek olursak:


  • “The Praecisione” .30 Tüfeği: Mahşer günü yaklaşıyor. Daha isabetli uzun menzil saldırı imkanı sunan bu tüfek ile adaleti uzaktan sağlarken düşmanlarınızın yüreklerine korku salacaksınız.


  • “The Exterminatore” Pompalı: Jüri karar verdi ve İtalyan Mafyası suçlu bulundu. Daha yüksek atış hızına ve arttırılmış cephane kapasitesine sahip bu pompalı tüfek sayesinde sayılı günlerini sonlandırmaya geldiğinizi anlayacaklar.


  • “The Silentium” Tabanca: Arttırılmış cephane kapasitesine sahip bu susturuculu silah adaleti sağlamaya ant içmiş yakın mesafe infazcılarının tercihidir.


Bu Pakete Sahip Olmak için:


7 Ekim’de PC, PS4 ve XONE platformları için çıkışını gerçekleştirecek Mafia 3 ‘e sahip olmak ve bu ön sipariş

avantajlarından birine daha ücretsiz sahip olmak istiyorsan hemen BursaGB güvencesiyle ucuz Mafia 3 cd

key ön siparişi verebilirsin.Etiketler: mafia 3,mafia 3 cd key,ucuz mafia 3 satın al,,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »