Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Minecraft Okullara Giriyor

4/20/2016 12:54:13 PM


Markus "Notch" Persson tarafından kendi şirketi  Mojang  çatısı altında geliştirilen ve adeta efsane haline gelen Minecraft ‘ı duymayan kalmamıştır. Dünyaca ünlü oyun  ve yapımsıcı olan şirket iki yıl kadar önce Microsoft tarafından 2.5 milyar dolar karşılığında satın alınmıştı.  Küpler kullanılarak çeşitli tasarımlar yapabildiğiniz 3 boyutlu bir oyun olan Minecraft şimdilerde eğitim amacıyla okullara girmeye hazırlanıyor. Üzerinde uzun süredir çalışmaları devam eden Education Edition  (eğitim sürümü)  nihayet Microsoft tarafından duyuruldu.

Dünya çapında çok sevilerek oynanan Minecraft 'ın yeni ve özel versiyonu Education Edition  için erken erişim tarihide açıklandı. Minecraft: Education Edition Haziran 2016 itibariyle tamamen ücretsiz olarak erken erişime açılacak.  11 farklı dile çevrilerek toplamda 41 ülkede erişime açık olacak.  Erken erişimin bitmesinin hemen ardından kullanıcılar oyunu lisans alarak oynayabilecek. Buda gösteriyor ki  Minecraft: Education Edition  Sürümü ‘ne çok ciddi anlamda önem veriliyor.

Minecraft: Education Edition  Erken Erişim için size çok Uygun Fiyatlı Play Station Network Card yada Xbox Live Gold Üyelik gerekiyor. Zira oyuna ancak bu yollarla ulaşıp oynayabileceksiniz. Cazip fiyatlar için tercihiniz BursaGB olacaktır. Zira başka yerde göremeyeceğiniz fiyatların yanısıra her satın alımınızdan sonra üyelik hesabınıza tanımlanan onlarca bonus Kumpara puan ve dağıttığı birbirinden değerli sürpriz hediyelerle oyuncu dostu. BursaGB ayrıcalığını sizde kısa sürede anlayacaksınız.