Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

Monster Hunter World Iceborne Sistem Gereksinimleri

12/14/2020 12:15:51 PM

Monster Hunter World Iceborne oyunu ile birlikte arkadaşlarımızla canavar avına çıkmanın eşsiz heyecanını yaşayabilirsiniz. Gerek mekanikleri gerekse yüzlerce değişik ekipmanı ile oyun severlere müthiş bir deneyim vaad ediyor. Iceborne ek paketi ile oyuna yeni bölgeler eklenmesi oyuncuların takdirini toplamayı başarıyor. Hoarfrost Reach adlı bölge adı üstünde karla kaplı bir bölge olarak karşımıza çıkıyor. Birden çok değişik canavarın bu paket ile bizler ile buluşması RPG oyun severlerin gönlünü adeta fethediyor. Cortos, Popo, Wulg gibi küçük canavarların yanı sıra Banbaro,Barioth, Beotodus gibi büyük canavarlar ile macera kaldığı yerden devam ediyor !

Monster Hunter World Iceborne Minimum Sistem Gereksinimleri

Monster Hunter World oyununu açmamızı ve oynamamızı sağlayacak minimum sistem gereksinimlerini aşağıda belirttik. Bu sisteme sahip bir bilgisayarınız varsa oyunu oynayabilirsiniz.

OS: (64-Bit) Windows 7, 8, 8.1, 10

İşlemci: Intel® Core™ i5-4460, 3.20GHz veya AMD FX™-6300

RAM: 8 GB

Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 760 veya AMD Radeon™ R7 260x (VRAM 2GB)

DirectX: Version 11

Alan: 48 GB

Monster Hunter World Iceborne Önerilen Sistem Gereksinimleri

Monster Hunter World Oyununu önerilen sistem gereksinimleri ile oynamanız oyundan aldığınız zevk ve keyfi fazlasıyla arttıracaktır. Önerilen sistem gereksinimlerini sizler için aşağıda belirttik.

OS: (64-Bit) Windows 7, 8, 8.1, 10

İşlemci: Intel® Core™ i7 3770 3.4GHz, Intel® Core™ i3 8350 4GHz veya AMD Ryzen™ 5 1500X

RAM: 8 GB

Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 (VRAM 3GB) veya AMD Radeon™ RX 570 (VRAM 4GB)

DirectX: Version 11

Alan: 48 GB

Sistem Gereksinimleri Nedir ?

Birçoğumuz bilgisayar oyunları oynamayı sever ancak bazılarımız sistem gereksinimleri nedir uğraşmak istemez. Sistem gereksinimleri nedir diyenler için hemen açıklayalım. Bir oyun ya da programı bilgisayarınız açıp açmayacağını sistem gereksinimlerine bakarak öğrenebilirsiniz. Oyunların çıkış tarihinden önce firmalar minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini yayınlar. Minimum sistem gereksinimleri ile oyunları açabilir ancak istediğiniz performansı alamayabilirsiniz. Önerilen sistem gereksinimleri ile performans olarak daha iyi bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Monster Hunter World Iceborne Steam Key BursaGB’de Sizleri Bekliyor !

BursaGB, Monster Hunter World Steam Key ürününü avantajlı fiyatlar ile oyun severler ile buluşturuyor. Hem uygun fiyatlar hem de hızlı teslimat garantisi ile çalışan BursaGB, en çok tercih edilen e-pin sitesi olarak karşımıza çıkıyor. Müşteri memnuniyetine her daim özen gösteren BursaGB, bu konuda oyun severlerin takdirini kazanmayı başarıyor.