Haberler
Mortal Kombat 11 için Cassie Cage Duyuruldu !

Mortal Kombat 11 için Cassie Cage Duyuruldu !

Geçen hafta duyurulan Johhny Cage'den sonra, hem hayat hemde silah arkadaşı olan kızı Cassie Cage'in duyurusu gecikmedi.
7.03.2019 20:19:33

Mortal Kombat 11'in çıkış tarihi yaklaşırken NetherRealm Studios şirketi karakter çıkarmaya özen göstermeye başladı. Geçen hafta duyurulan Johhny Cage'den sonra, hem hayat hemde silah arkadaşı olan kızı Cassie Cage'in duyurusu gecikmedi.
MK hayranlarının da hatırlayacağı üzere Cassie ilk defa MKX oyununda aile sorunları üzerinden duyurulmuştu. Ve karakter fragmanı bize gösteriyor ki hala Kano'yu katledebilmek için babasının parlak hareketlerini kullanması gerekiyor.Tek korkmanız gerekn şey silahları değil, onunla dövüşürken tekmelerine karşı da çok temkinli olmalısınız.

Cassie Cage Karakter Tanıtımı Aşağıdadır :

Ayrıca başka bir tanıtım daha yayınlandı, bu biraz daha oyunun hikaye kısmına dikkat çekiyor.Bu tanıtım içinde birkaç tane tanıdık yüz görüyoruz favori karakterlerin birkaç farklı versiyonları. Aşağıdaki videodan tamamını izleyebilirsiniz :

https://www.youtube.com/embed/jPeVbTD63aw➤  Mortal Kombat 11 Satın Al


https://s3.amazonaws.com/aws-website-cdntrinkpaycom-3alt3/bursagb/haberler/mortal+kombat+sat%C4%B1n+al+mk11.jpg%30 İndirimli Steam Oyunları BursaGB ‘de SSS

 Nasıl Mortal Kombat 11 Steam Cd Key Satın alabilirim?

          Havale, EFT, Kredi kartı yada banka kartınız ile sitemize ödeme yaparak %30 indirimli Mortal Kombat 11 cd key ürününü satın alabilirsiniz.

 Nasıl sipariş verebilirim ?

         www.bursagb.com dijital oyun platformunda aradığınız tüm oyunları, oyun içi item, skin, karekter ve ihtiyacınız olan Oyun Cd Key, Oyun Epin, Oyun Cash, ve diğer tüm oyun ürünlerini daha ucuza sipariş verebilirsiniz.

Ön Sipariş Ürünüm ne zaman teslim edilir ?

         www.bursagb.com Dijital oyun platformundan satın alacağınız tüm ürünler 7/24 teslim edilmektedir. Siparişinizi verdikten sonra ürününüz stok durumuna göre 10 saniye içinde teslim edilir. Ancak ön siparişler için oyun çıkışından 2 veya 3 iş günü içerisinde, en geç oyunun çıktığı gün teslim edilmektedir.

 Kredi Kartı ile ürün satın alabilir miyim ?

         www.bursagb.com üzerinden Kredi kartınız ile komisyon ödemeden taksitli ve tek çekim olarak kolayca 7/24 ödeme yapabilirsiniz.

 Kredi Kartım olmadan nasıl alışveriş yapabilirim ?

         www.bursagb.com üzerinden Kredi kartınız olmadan da alışveriş yapabilirsiniz. ATM Pointler üzerinden sitemizde yer alan onlarca banka hesabına komisyon ödemeden ödeme yapabilirsiniz.


Etiketler: Mortal Combat, Fatallty, Mk11, Steam Oyun,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »