Haberler
Mortal Kombat X Yeni Güncellemeler

Mortal Kombat X Yeni Güncellemeler

Mortal Kombat eskisinden çok daha gerçekçi, çok daha adrenalin dolu
5.03.2016 12:19:22

Mortal Kombat çok değişti. ilk çıktığı zamanlarda gençliğin okuldan kaçıp atari salonlarında arkadaşlarıyla bir araya gelerek eğlenceli ve düello dolu vakitler geçirdiği dönemlerdeki Mortal Kombat  değil artık.  Şimdi oyun daha gerçekçi daha korkunç ve oldukça güzel fatality lere sahip. Daha güzel görünümle Scorpion ve korkunç, soğuk görüntüsüyle içimizi soğutan Subzero tabiki bu seridede bizleri yalnız bırakmıyor. Mortal Kombat X Yeni Güncelleme detayları hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse;

 

Hikaye  Modu

Oyunda eskisine nazaran daha derli toplu bir hikaye oluşturulmuş. Sevdiğiniz karakterlerin çocuklarını dahi görebiliyorsunuz.  Güncelleme sonrası gelen hikaye modu elbette bir RPG Oyunu kadar değil fakat oynadıkça göreceksiniz zamanlar arasında dolaşabiliyor, aradan geçen zamanı oluşturulan kurgu ile görebiliyorsunuz. Kötülüğün dünyaya saldırdığı bir zaman dilimini yaşıyorsunuz. Hatıralar ve hayaller yaşar gibi simatik bir görünümde yaşadığınız sahneyi siz kontrol edebiliyorsunuz. Kısacası hikaye modundaki özellik oyundaki eski sıkıcılığı ortadan kaldırmış gibi duruyor.


Dövüş Sistemi

Dövüs sistemlerindeki güncellemelerde oldukça başarılı. Mortal Kombat ‘taki o eski kıran kırana vahşice dövüşler şiddetleri dahada artırılışmış olarak devam ediyor. Özellikle dövüs alanı, harita ve animasyonlar ile etkilesim oldukça başarılı kurgulanmış. Dahası oyundaki akıcılık eskisine göre daha iyi. Oyuna dahil edilen en yeni aynı zamanda en iyi özellik dövüs stilleri olmuş. Karakterlerin dövüs stillerini degistirerek yine ayni karakterle oyuna devam edebiliyorsunuz. Sistem oldukça yüksek bir sanal gerçeklik sunuyor.  Rakiplerinize karşı kendinize bir stratejide belirleyebiliyorsunuz.


Yaşayan Kuleler (Living Towers )

Yeni güncellemelerle Kule seçeneklerininde oldukça gelişmiş olduğunu görüyoruz.  Hepsi birbirinden farkli kule seçeneklerinde dilerseniz farkli modlarda, dilerseniz daha farkli zorluklarda dövüşlere girebiliyorsunuz. Tavsiyemiz Test Your Luck Modu ‘nu denemeniz yönünde. Ayrıca Faction’lar arasi kule savaslari çok heyecanlı.  Oyundaki hikaye modu, kule savaslari, Test Your Luck ve normal dövüs seçenekleri arasinda ayrıca bir de Krypt olarak isimlendirilen bir bölge var ki,  Bu bölgede oyun sırasında topladığınız altınları harcayıp tıpkı bir çeşit mezarcı gibi mezarları açıyorsunuz. Bu size oyun içinde farklı özellikler kazandırıyor.  Burada karşınıza çıkan yüzlerce mezarın her biri sizin için altın değerinde. Zira mezarları açtıkça güzel ödüller kazanabiliyorsunuz.Mortal Kombat heyecanini simdiye kadar yasamamis olabilirsiniz. Kuskusuz hiç bisey için geç degil. Adrenalin dolu bu zevki oyun e pin piyasasinin çok altinda fiyatlarla BursaGB kalitesiyle yasayabilirsiniz. Dahasi Mortal Kombat ‘i tüm serileri ve güncellemeleri ile oynamista olabilirsiniz. Yeni güncelleme sonrasi dahada güzellesen oyunu birde BursaGB fiyatlariyla oynayin farki hissedin. Zira düsük fiyatlarin yani sira her ürün aliminizda sizlere Kumpara puanlar ve hediye çekilis haklari sunacagiz. 


  Mortal Kombat X Steam Key Global Satın Al

Etiketler: Mortal Kombat X Yeni Güncellemeler, mortal kombat ,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »