Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Muhteşem GC Paketleri BursaGB Farkı ile Stoklarda!

4/6/2015 6:51:35 PM

Kalbi olanların Oynaması Yasaklanan Oyun RigorZ Daha fazla GC almak isteyen Oyuncular için 3 Yeni Gc epin ürünü daha çıkard.

Sizde daha fazla GC almak isterseniz hediyeli bu paketlerden satın alabilirsiniz.

Yeni Gc Ürünleri:

Rigor z 100.000 GC

Rigor z 250.000 GC

Rigor z 500.000 GC


RigorZ GC Premium fiyatlarını  Görmek ve +bonus kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol Online Oyun'larda bedava E-pin Çekilişine katıl.

Rigor z oyunu içerisinde bulunan farklı karakterlerden birini seçerek oyuna başlıyorsunuz. Görevleri yerine getirmeniz gereken oyunda Premium seviyede oynayabilmek için Rigor Z gc seviyenizin yüksek olması gerekmektedir. Kesintisiz bir oyun deneyimi için puan yüklemesi yapmalısınız. Bursagb olarak sizlere tüm online oyunlarda olduğu gibi Rigor Z oyununda da hizmet vermekteyiz. Oyun puanı yüklemesi yapmak ve takas işlemleri için Bursagb hizmetinizdedir. Kesintisiz ve güvenli bir şekilde Bursagb hesabınıza kredi kartı, havale ya da mobil ödeme yöntemlerinden biriyle yükleme yaparak RigorZ hesabınıza GC yada Premium aktarımı yapabilirsiniz. Basit ve güvenli bir şekilde alışveriş yapmanız için tercihiniz BursaGB olmalıdır. Dilediğiniz gün ve saatte oyun puanlarını satın alıp, oyuna yükleyebilirsiniz.