Haberler
Neverwinter Elemental Evil 7 Nisan'da Geliyor!

Neverwinter Elemental Evil 7 Nisan'da Geliyor!

Neverwinter'ın bugüne dek gelmiş geçmiş en büyük modülü olan Elemental Evil'ın yayınlanma tarihini sizlere müjdelemekten gurur duyarız!
25.03.2015 23:15:42

Neverwinter'ın bugüne dek gelmiş geçmiş en büyük modülü olan Elemental Evil'ın yayınlanma tarihini sizlere müjdelemekten gurur duyarız! Dünyanın her yerindeki maceracılar, bu benzersiz sürümün tadını çıkarmaya 7 Nisan 2015 Salı günü başlayabilecek!

 

Neverwinter vatandaşları, Kılıç Sahili'ni yok etmeyi kafasına koymuş Elemental Kötülük Tarikatları'yla doğanın güçlerine başvurarak savaşacak. Maceracılar, Kılıç Sahili fraksiyonlarına yardımcı olarak Neverwinter'ı ve civarındaki bölgeleri kurtarma şansını elde etmenin yanı sıra yolculukları boyunca daha önce hiç görmedikleri hazinelerin sahibi olacak! Oyuncular, aynı zamanda en yüksek seviyenin 60'tan 70'e çıkarılarak kendilerine üstesinden gelinecek yeni zorluklar sunulduğunu görecek. Unutulmuş Diyarlar hayranları, D&D simgeleri olan Minsc ve hamster'ı Boo'nun da Elemental Kötülük Tarikatı'na karşı açılan savaşa katılmasıyla birlikte tanıdık simalara rastlayabilir.

 Toprak, ateş, rüzgar, su... Düşmanınızın elementi ne olursa olsun, gözlere çalışın!

Neverwinter Zen yüklemek için tıklayınız…

Etiketler: Neverwinter, zen, perfect world, d&d,,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »