Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Neverwinter, Elemental Evil için Sürpriz Paket!

4/6/2015 9:54:03 PM

Paladinler, zayıfın ve paragonların veya ahlakın ve adaletin savunucularıdır. Yolculuklarında, genellikle kötülerle çarpışarak efendi ilahları tarafından belirtilen ahlak yasalarını muhafaza ederler. Kusursuz birer savunmacı ve şifacı olan Paladinler, Unutulmuş Diyarlar'da maceraya çıkmak söz konusu olduğunda mutlaka gereklidir.Elemental Evil yayınlandığında Ant İçmiş Paladin sınıfı herkesin beğenisine ücretsiz olarak sunulacak fakat Paladinler'ine fazladan bir şeyler eklemek isteyenler varsa, onlar için elimizde bayılacakları bir şey var!

Karşınızda Zen Pazarı'nın yeni üyesi Ant İçmiş Paladin Destek Paketi!

Bu kutsal paketlerin içinde, bu ilahi koruyucuların ihtiyacı olan her şey ve çok daha fazlasını bulacaksınız!Her bir Ant İçmiş Paladin Destek Paketi'nin içinde şunlar var:

Sadık Kavalye Yoldaşı: Bu azimli ve genç kavalye, günün birinde gerçek bir paladin olma hayaliyle yanıp tutuşuyor. Eğitiminin bir parçası olarak, sizi yalnız bırakmamaya ve her tür girişiminize destek olmaya karar verdi. İşler kötüye gitmeye başladığında, yanınızda adaletin hakiki savunucusu olan bu yoldaştan daha iyisini bulamazsınız.

Paladinin Kutsanmış Silahları: Bizzat tanrılar tarafından kutsanmış bu teçhizat, etrafına bir erdemlilik hissi yayar. Bu silahlar, bir topuzdan, bir kalkandan, bir miğferden ve bir mantodan ibarettir. Paladin'in Kutsanmış Topuzu ve Kalkanı, ikisi de Gripelerin Nişanı efsunuyla bezenmiş halde gelir.

Geniş Depolama Çantası: Bu çanta, normalde alacağından daha fazla eşya alacak şekilde efsunlanmıştır. Her şeyin yanında olmasını isteyen maceracılar için bire bir!

Maceracının Yardımcı Paketi: Maceranıza doğru bir başlangıç yapmanız için gereken her şeyi içinde bulunduran küçük bir çuval.

"Zayıfın Kalkanı" unvanı: Paladinin temsil ettiği tüm değerleri kısaca özetleyen harika bir unvan.

 

Sahip olduğunuz bunca özel donanımla birlikte yola çıkıp diyarlara gerçek adaleti götürmemeniz için hiçbir sebep yok. Bu, gerçek anlamda tanrıların bahşettiği bir fırsattır.


Zen pazarın yeni üyesi eli dolu geldi sizde yararlanmak için için Zen yükleyin ve kazanın.

Neverwinter Zen yüklemek  için tıklayınız

Neverwinter oyununu daha akıcı oynayabilmek ve çevrimiçi hizmetlerden faydalanmak için zen hesabınızda kredi yüklü olması gerekmektedir.  Neverwinter hesabınıza yükleyeceğiniz zenleriniz ile silah, kıyafet gibi değişik birçok üründen tek tıkla faydalanabileceksiniz. Oyunu daha akıcı oynayabilmeniz ve karakterinizi güçlendirmeniz için mutlaka zen puanlarına ihtiyacınız vardır. Bu puanları uygun fiyata almak ve güvenli alışveriş yapmak isterseniz, Bursagb’yi tercih etmelisiniz. 

Bursagb verdiği kesintisiz hizmet ile Neverwinter hesabınıza zen yüklemenizi sağlamaktadır. 7 gün 24 saat, istediğiniz bir zamanda Bursagb hesabı üzerinden Neverwinter zenlerinizi kredi kartınızla, mobil ödeme ile ya da havale ile ödeme yaptıktan sonra kolayca yükleyebilirsiniz. Online oyunlarda güvenli alışverişin tek adresi olan Bursagb, Neverwinter oyununda da hizmetinizdedir.

D&D Neverwinter Zen Fiyatlarını Görmek ve +bonus puan kazanarak ücretsiz Kumpara çekilşine katılabilmek için BursaGb’ye hemen üye ol bedava NeverWinter zen Çekilişine katıl.