Haberler
Nihayet Taric Yenilendi

Nihayet Taric Yenilendi

Ünlü LoL Karakteri Taric Yenilemesi Gerçekleşti.
6.04.2016 15:47:44

Şu bilinen bir gerçek ki eski oyunların tamamında geçen zamanla birlikte popülaritesini kaybeden ve günümüze uyarlanıp yenilenmesi gereken bir çok oyun karakteri bulunuyor. Bu tür yenilenme istekleri bizzat oyuncular tarafından da zaman zaman dile getiriliyor. Yenilenmeye ihtiyaç duyan karakterlerden biride League Of Legends ‘in sevilen karakterlerinden Taric. Gelen istekler ve görülen zorunluluk üzerine  yakın zamanda League Of Legends hayranlarını bir hayli memnun edecek bir gelişme yaşandı. Nihayet beklenen oldu ve ünlü karakter Taric Yenilendi.


İşte karşınızda kendine has yepyeni imajı, dalgalı uzun saçları, yeni yetenekleri, yeni sesi, yeni görüntüsü  ve yep yeni hikayesiyle Valoran’ın Koruyucusu Taric ve İşte Taric ‘in Yeni Yetenekleri;


 Q: Yıldız Işıltısı : Taric, Yıldız Işıltısı yeteğini kullanarak kendisiyle birlikte bütün takım arkadaşlarını iyileştirebilir.


 Pasif : Cüretkâr :  Taric’in her yetenek kullanımından sonra yaptığı iki normal saldırısı oldukça yüksek derecede güç kazanır ve normalden daha çok hasar verir.


 W: Pasif: Kristal Siper : Taric’in bütün yetenekleri, kendisine bağlı olan takım arkadaşı üzerinden de uygulanabilir ve bu Taric ‘e yeni zırh kazandırır.


 W: Aktif: Kristal Siper : Taric bu yeteneği sayesinde kendisine bağlı herhangi bir bir takım arkadaşını gelen muhtemel hasara karşı korur. Taric mevcut yeteneğini başka herhangi bir takım arkadaşı üzerinde kullanıncaya kadar yada arkadaşıyla arasındaki bağ kopuncaya kadar Kristal Siper hedef takım arkadaşının üzerinde kalır.


 E: Parıltı : Taric’in hedefe gönderdiği yıldız enerjisi hangi rakibe isabet ederse onu ciddi anlamda sersemletir.


 R: Kozmik Titreşim :  Taric bu özelliği sayesinde yıldızları yardıma çağırır. Böylece Taric ve yakınındaki bütün takım arkadaşları bir müddet hasardan etkilenmez hâle gelirler.


Yenilenen süper özellikleriyle Valoran’ın Koruyucusu Taric 'i bünyesinde barındıran League Of Legends heyecanını en uygun ve cep yakmayan fiyatlarla BursaGB 'de yaşabilirsiniz. Her satın alımda kazanacağınız Kumpara puanlarda size ekstra sevinç bonus hediye olacak. Onları biriktirip sonraki alımlarınızda kullanabileceğiniz gibi hediye çekilişlerimize katılıp birbirinden değerli süper hediyelerden birinede sahip olabilirsiniz. BursaGB 'nin ayrıcalıklı dünyasında her zaman kazanacaksınız. 


 League Of Legends RP Satın AlEtiketler: taric yenilendi, lol taric yenilendi, ucuz lol rp,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »