Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Nikksy League Şampiyonu FMF Esports Club oldu!

2/19/2016 11:30:34 AM

Game Ekstra Gamer Arena ’da düzenlenen ve toplamda 64 Takımın kapıştığı Nikksy League ’de FMF Esports Club ve Crew eSports Club tüm takımlarlar arasından sıyrılıp şampiyonluk turuna geçmişti. Yapılan son maçtan sonra FMF Esports Club 3 - 0 öne geçerek turnuvanın galibi ve 10 Bin TL ödülün sahibi oldu.

Dünyaya oranla Ülkemizde yeni yeni düzenlenen bu tür turnuvalar her geçen gün artıyor ve sektörün gelişmesine büyük katkı sağlıyor. Bu durum Türkiye’de ki e-spor turnuvalarının uluslar arası boyutlara ulaşmasının habercisi.

Nikksy ’nin turnuvaları daha bitmedi. Şubat ( 16 Şubat ) ayı için yapılan turnuvaya takımınızla katılmanız size büyük bir avantaj sağlayabilir. Ayrıca daha iyi bir oyun deneyimi için BursaGB üzerinden League of Legends RP kodlarını başka bir yerde göremeyeceğiniz çok cazip fiyatlara satın alabilirsiniz. Her satın alımınızla birlikte BursaGB hesabınıza anında yüklenecek Kumpara puanlarda size doping gibi gelecek. Kumpara puanlarınızla sitemiz üzerinden hediye çekilişlerine katılabileceğiniz gibi onları biriktirip yeni Lol RP kodları yada yüzlerce oyunumuzdan dilediğinizi başka ücret ödemeden alabilirsiniz.

 Cazip Fiyatlarla League of Legends RP Satın Al >>