Haberler
No Mans Sky ile Aynı Gezegende Buluşmak Mümkün !

No Mans Sky ile Aynı Gezegende Buluşmak Mümkün !

Hello Games tarafından geliştirilen No Mans Sky çıktı ! Ucuz fiyatlı No Mans Sky cd key satın alabilirsiniz.
13.08.2016 09:04:26

Bağımsız bir geliştirici olan Hello Games tarafından toplanan bağışlarla geliştirilen ve 18 kentilyon (18.000.000.000.000.000.000) keşfedilmeyi bekleyen gezegenin yer aldığı tam anlamıyla açık dünya oyunu No Mans Sky geçtiğimiz günlerde çıkışını gerçekleştirdi ve iki oyuncu aynı gezegende buluşmayı başardı. Ancak…


Bir reddit kullanıcısı, No Mans Sky paylaşımının ardından aynı gezegende bulunan bir oyuncuyu daha keşfettikten sonra onunla iletişime geçip, twitch üzerinden bir yayın açarak oyunda buluşmayı denediler.


Oyuncular aynı noktaya geldiklerinde, işte şaşırtan nokta.. Oyuncular aynı gezegende birbirlerini görmemenin yanında birinde gündüz, diğerinde ise gece saatleri geçerliymiş.


Hello Games, oyunculara ne kadar çevrim içi bir yapım olduğunu söylese de, oyunda şuan için buluşmak, diğer oyuncularla karşılaşmak mümkün değil. Ancak ileri ki zamanlarda gelen güncelleme ve ek paketler ile bu konu hakkında kullanıcı isteğine bağlı yenilikler getirilebilir.Oyunun fiyatından şikayet eden oyuncu sayısı bir hayli arttı. Bu nedenle indirimli No Mans Sky cd key arayanlar, tam yerinde ! hemen BursaGB güvencesi ile ucuz No Mans Sky cd key satın alabilirsiniz.


Etiketler: No Mans Sky, No Mans Sky cd key, No Mans Sky cd key buy now,,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »