Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

Ntt Game'den Yeni Oyun Mad Tanks

2/23/2016 11:46:13 AM

NTT Game ‘den sürpriz tadında yepyeni bir oyun haberimiz var. Çok yakında çıkışı gerçekleşecek oyunun adı Mad Tanks. Süper bir oyun. Farklı savaş modları, limitsiz geliştirilebilir tanklar, stratejik haritalarda dahil oyunda bir çok özellik var. Tankınızı ve mürettabatınızı zevkinize göre belirleyip harika bir takım oyunu ile arkadaşlarınızla eğlenceli bir maceranın içinde bulacaksınız kendinizi. BursaGB yi takip listenize alın. Çok yakında oyunu başka yerde göremeyeceğiniz fiyatlarla sitemizden alabileceksiniz.

Dahası her satım alım sonrası BursaGB üyelik panelinize 100 lerce Kumpara puan yüklenecek. Puanlarınızı biriktirip sitemizdeki 1000 lerce oyundan dilediğinizi başka bir ücret ödemeden alabilirsiniz. Aynı zaman yine Kumpara puanlarınızı kullanarak BursaGB hediye çekilişlerine katılabilir birbirinden değerli hediyelerden birine sahip olabilirsiniz.

Haberimizi bitirmeden Yeni Mad Tanks Oyun Modları Hakkında da Kısaca Bilgi verelim;

Mad Tanks Diriliş Modu

Takımlar halinde mücadeleye başlıyorsunuz. Süre bitiminde en çok öldürme sayısına ulaşan takım oyunu kazanıyor.


Mad Tanks Standart PVP Modu

En fazla 5’er kişilik takımlar oluşturulur. Düşman tanklarının tamamını yok eden yada düşman bölgelerinin bayraklarını ele geçiren takım oyunu kazanır.


Mad Tanks Standart PVE Modu

Yine 5’er kişilik takımlarla bilgisayar kontrolündeki tanklara karşı mücadele yürütüyorsunuz.


Mad Tanks Hikaye Modu

Tek başınıza bilgisayar karşı mücadele halindesiniz. Hikayeleri tamamlayın ödülleri kazanın.


Mad Tanks Dereceli Eşleşme Modu

7 ye 7 eşdeğer rakiplerle karşılaşıyorsunuz. Kazandıkça sıralamanız yükseliyor ve haftanın ödülünün sahibi oluyorsunuz.


Mad Tanks Özel Oyun Modu

İstediğiniz oyun modunu seçerek kendinize özel bir oda oluşturuyorsunuz. Arkadaşlarınız özel odanıza katılabilir birlikte eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.


Ve birbirinden eğlenceli birçok farklı mod

Mad Tanks modları bu kadarla sınırlı değil. Oyunda birbirinden farklı özelliklere sahip onlarca mod var. Oldukça eğlenceli vakitler geçireceğinize emin olabilirsiniz.  Sen sınıfını belirleyecek, özel stratejine uygun kendi ekibini oluşturarak Mad Tanks heyecanını BursaGB ile en uygun fiyatlarla  yaşamaya hazır ol.  Bizi takip etmeye devam et.