Haberler
Ön Siparişle Watch Dogs 2 cdkey Satın Alın !

Ön Siparişle Watch Dogs 2 cdkey Satın Alın !

Ubisoft tarafından geliştirilen açık dünya temalı, görülmemiş dinamik yapılı hacker oyunu Watch Dogs 2 ön sipariş kayıtlarımız açıldı !
26.07.2016 12:56:11

İlk oyundaki tüm hataları göz önüne alarak geliştirilmesi süren Watch Dogs 2 özellikle hack konusu ele alması ve geliştirilmiş yapay zeka sistemi ile ön plana çıkıyor ki, oyuncunun standart hareketlerinin yanında akrobatik hareketleri’de bir hayli heyecan verici.


Oyunda, önceki oyundan farklı bir hacker’ı kontrol edeceğiz. Karakterin adı Marcus Holloway, genç bir bilgisayar dehası.. Ancak işlemediği bir suçtan hüküm giyince, DedSec isimli korsan organizasyonda rol oynamaya başlıyor. İlk amacı masumiyetini ispatlamak iken, çok daha karanlık bazı sırlara karışyor.


Watch Dogs 2 ’nin çoklu oyuncu (multiplayer) modu önceki oyuna nazaran daha gelişmiş, farklı ve oynanabilir olacak. Bulunduğumuz oyun dünyasında diğer oyuncularda gerçek zamanlı olarak bulunabilecek. Eşli oyun modu haricinde, klasik olarak karşı karşıya da oynayabileceğiz.


15 Kasım 2016 ‘da Watch Dogs 2 PC, Playstation 4 ve Xbox One Platformları için çıkış gerçekleştirecek.Ucuz fiyatlı Watch Dogs 2 satın almak artık çok kolay ! Oyun içerisinde yüzlerce iteme sahip olmak için BursaGB güvencesiyle hemen Watch Dogs 2 cdkey satın alabilirsiniz.


Henüz Watch Dogs 2 ön siparişi vermediyseniz BursaGB üzerinden daha ucuza Watch Dogs 2 cdkey satın alabilirsiniz.


SSS


 Nasıl Watch Dogs 2 Ön Siparişi verebilirim ?

            Kredi kartınız ile yada banka kartınız ile sitemize ödeme yaparak indirimli Watch Dogs 2 cdkey ürününü satın alabilirsiniz.


Ön Sipariş Nedir ?

            Yaptığınız ön sipariş işleminiz kayda alınır ve oyunun çıktığı gün oyun kodunuz sistemimiz üzerinden elinize ulaşır.


 Nasıl sipariş verebilirim ?

           www.bursagb.com dijital oyun platformunda aradığınız tüm oyunları, oyun içi item, skin, karakter ve ihtiyacınız olan tüm kuponları daha ucuza sipariş verebilirsiniz.


Ürünüm ne zaman teslim edilir ?

           www.bursagb.com Dijital oyun platformundan satın alacağınız tüm ürünler 7/24 teslim edilmektedir. Siparişinizi verdikten sonra ürününüz stok durumuna göre 10 saniye içinde teslim edilir.


 Kredi Kartı ile ürün satın alabilir miyim ?

           www.bursagb.com üzerinden Kredi kartınız ile komisyon ödemeden taksitli ve tek çekim olarak kolayca 7/24 ödeme yapabilirsiniz. Taksitli Watch Dogs 2 BursaGB ‘de !


 Kredi Kartım olmadan nasıl alışveriş yapabilirim ?

           www.bursagb.com üzerinden kredi kartsız Watch Dogs 2 satın alabilirsiniz. ATM Pointler üzerinden sitemizde yer alan onlarca banka hesabına komisyon ödemeden ödeme yapabilirsiniz.


Etiketler: Watch Dogs 2 cdkey, ucuz Watch Dogs 2 ön sipariş, ucuz cdkey,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »