Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

Outriders Sistem Gereksinimleri

5.04.2021 10:00:56

Sektörün en iyi nişancı geliştiricilerinden biri olan People Can Fly tarafından geliştirilen Outriders, oyun severlere eşsiz bir oyun deneyimi vaat ediyor. Oyunun konusunu genel olarak ele almamız gerekirse, Enoch gezegeninde insanlık zor bir durumdayken kendinize bir Outrider karakteri oluşturuyorsunuz. Hemen ardından düşman gezegene doğru yola konularak mücadele etmeye başlamanız gerekiyor. Bir oyundan bekleyebileceğiniz aksiyon ve macerayı sonuna kadar karşılayan Outriders, çok yoğun silahlı çatışmalar ve şiddetli güçleri tek bir seferde oyun tutkunları ile buluşturuyor. Birçok tehlike ile yüzleşmek ve insanlığın umudu olmak için Outriders oyununda mücadeleye hazır olun !

Outriders sistem gereksinimleri duyuruldu. Outriders oyununu oynayabilmek için gerekli olan minimum veya önerilen sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekir. Minimum sistem gereksinimleri ile oyunu bilgisayarınızda açabilirsiniz ancak daha iyi bir oyun deneyimi için önerilen sistem gereksinimlerini karşılamanız gerekmektedir. Outriders minimum ve önerilen sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir;

Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)

İşlemci: Intel Core i5-3470 / AMD FX-8350

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 750ti / AMD Radeon R9 270x

VRAM: 2 GB VRAM

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 70 GB kullanılabilir alan

İlave Notlar: 720p / 60fps

Önerilen Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)

İşlemci: Intel Core i7-7700 / AMD Ryzen 5 1600

Bellek: 16 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 1060 / AMD Radeon RX 480

VRAM: 6 GB VRAM

DirectX: Sürüm 12

Depolama: 70 GB kullanılabilir alan

İlave Notlar: 1080p / 60fps

Sistem Gereksinimi Nedir ?

Sistem gereksinimi dediğimiz şey bir oyun ya da yazılımın sisteminiz üzerinde çalışması için gerekli olan donanım ihtiyaçları olarak tanımlanabilir. Bütün program, uygulama ya da işletim sistemleri de içerisinde bulunmak üzere yazılımsal ve donanımsal gereksinimleri karşılaması gerekir. Sistem gereksinimi nedir sorusunun cevabının oyun severler için oldukça önemli olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.