Haberler
Overwatch Açık Beta

Overwatch Açık Beta

Overwatch için 20 – 23 Kasım 2015 tarihleri arasında planlanan beta testinin amacı oyun sunucuları üzerinde oluşacak yoğunluk ve badwith yani ziyaretçi trafiği denemesi. Böylece sunucular tam anlamıyla gözden geçirilmiş olacak.
20.11.2015 15:26:10

Az fakat çok kaliteli bilgisayar oyunları üreten Blizzard Entertainment firmasını duymuş olmalısınız. Dahası mutlaka duymuşsunuzdur. Zira firma dünya çapında tanınan en popüler oyunların yapımcısı. Esasen adını 1994 yılında çıkardığı Warcraft oyunu ile duyurdu. Diablo, Starcraft gibi milyonların oynadığı popüler oyunlar firmanın diğer oyunları. Şimdi sıkı durun. Firma ses getirecek yepyeni bir oyunla yine karşımızda. Gündeme bomba gibi düşecek oyunun adı ise Overwatch.  He zamanki gibi çok dikkat çekici bir lansmanla satışa sunulacak olan Overwatch doğrudan beta olarak çıkacak. Oyunun Beta test etkinliği için belirlenen tarih ise 20 – 23 Kasım 2015.

Overwatch Beta Test Etkinliği Hakkında

Overwatch için 20 – 23 Kasım 2015 tarihleri arasında planlanan beta testinin amacı oyun sunucuları üzerinde oluşacak yoğunluk ve badwith yani ziyaretçi trafiği denemesi. Böylece sunucular tam anlamıyla gözden geçirilmiş olacak.  Yerinde bir test olduğunu söyleyebiliriz. Zira milyonların beklediği bir oyunun tam anlamıyla yayına girmesinden önce böylesi bir sunucu testine sokulması sonraki zamanlarda yüksek oranlı sunucu ziyaretlerinden dolayı ortaya çıkması muhtemel kesilmelerinde önüne geçmek. Dahası oyunculardan alınacak geri bildirimler neticesinde Overwatch Oyunu oynanırken kişisel bilgisayarlarda ortaya çıkabilecek olası  hatalarında başlangıçta önüne geçilmiş olacak. Böylece oyuncuya kendi bilgisayarında kesintisiz bir performansla yepyeni bir oyun zevki için her türlü imkânın sağlanmasıda amaçlanıyor.

Overwatch Sistem Gereksinimleri

Core 2 Duo E8200 2.66GHz İşlemci

GeForce GTS 250 

İşletim Sistemi olarak Windows 7  ve 64bit

DX 11 

50 GB Harddisk Alanı 

Overwatch Beta Key Alımı

Blizzard Entertainment  Firması Overwatch oyun betası için key dağıtımını kendisi yapacak. Bursa Gb olarak bize gelen haberler bu şekilde.  Overwatch için beta key almak istediğiniz takdirde bizzat kendi sitelerinden eu.battle.net ten bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Overwatch CD Key Alımı

İşte bu noktada bütün işlemleri Bursa GB üzerinden yapabilir, Overwatch CD Key Satın Alma sürecini sitemizden güvenli bir şekilde yürütebilirsiniz. Yukarıda anlattığımız üzere Beta Key alım işlemleri için bizzat firmanın kendi sitesini kullanıyorsunuz. Overwatch Tam Sürüm halinde yayınlandığında bu bilgiyede sitemizden ulaşabilir detaylar hakkında bilgi sahibi olup, oyunu tam sürüm halinde oynamak için  Overwatch CD Key satın alabilirsiniz. Yenilikler ve gündem oluşturan haberlerimiz için bizi takip etmeye devam edin.


Etiketler: Overwatch Açık Beta,Overwatch CD Key,Overwatch Oyna,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »