Haberler
Overwatch CD Key Paypal Ayrıcalığıyla Satın Alabilirsiniz

Overwatch CD Key Paypal Ayrıcalığıyla Satın Alabilirsiniz

Paypal Ödeme Hizmetimiz Kesintisiz Devam Ediyor
17.06.2016 15:06:23

E3 2014 Oyun Fuarı ‘yla tanıdığımız Blizzard - Activision yapımı Overwatch  dünya çapında giderek artan bir ilgiyle karşılanmaya devam ediyor. Oldukça ilginç karakterleri ile çok dikkat çeken eğlenceli ve macera dolu FPS oyunu öyle görünüyor ki daha uzun süre aşırı ilgi görmeye devam edecek.

Oyundaki hikaye konusuyla Overwatch dünyanın dört bir yanından alanında uzman kişilerce oluşturulmuş bir ekip. Siz bu ekibin bir parçası konumundasınız. Görevinizi başarıya odaklı. Yaşadığın maceraya kendini kaptıracak ve bundan oldukça fazla keyif alacaksın.

Overwatch ‘ı çok uygun fiyatlarla diğer bütün ödeme metodlarıyla olduğu gibi Paypal hesabınızlada BursaGB ‘den satın alabilirsiniz.

Paypal hizmetlerini Türkiye ‘de durdurdu. Ancak BursaGB kalitesi size her zaman bu alandada hizmet sunmaya devam ediyor. Global çapta sitemizden yapacağınız satın alımlarda Paypal Ödeme Metodu ‘nu kullanabilirsiniz. 

Ayrıca yapacağınız satın alım neticesi her zamanki gibi onlarca bonus Kumpara puan hesabınıza yüklenecek  Onlar önemli. Biriktirip sonraki alımlarınızda kullanabilir yada Hediye Çekilişleri 'mize katılıp süper ürünlerden birine sahip olabilirsiiz. 

Overwatch Origins Edition CD-Key Satın Al

Etiketler:

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »