Haberler
Overwatch Loot boxes cdkey indirimli fiyat

Overwatch Loot boxes cdkey indirimli fiyat

Blizzard tarafından geliştirilen ve 2016 ‘ya damgasını vuran Overwatch, daha fazla içeriğe kolayca sahip olabilmeniz adına kullanıcılara farklı yollar sunmak için ilk adımını attı.
21.07.2016 17:19:30

Overwatch Loot Boxes daha ucuza Bursagb.com ‘ da !

Blizzard tarafından geliştirilen ve 2016 ‘ya damgasını vuran Overwatch, daha fazla içeriğe kolayca sahip olabilmeniz adına kullanıcılara farklı yollar sunmak için ilk adımını attı.

Blizzard tarafından oyunculara sunulan Loot Boxes ile oyun içerisinde tam 4 Farklı hediye çıkıyor ! üstelik bu hediyeler  Rare, Epic, yada Legendary seviyelerinde olabiliyor. Karakter skinleri, sprey ve kullanıcı ikonları gibi yüzlerce iteme Loot Boxes ile sahip olabilirsiniz.


Overwatch Loot Boxes paketlerini daha ucuza satın almak için tıklayın.Ucuz fiyatlı Overwatch Loot Boxes satın almak artık çok kolay ! Oyun içerisinde yüzlerce iteme sahip olmak için BursaGB güvencesiyle hemen  24 ve 50 adetli Overwatch Loot Boxes satın alabilirsiniz.


Henüz bir Overwatch oyuncusu değilseniz buradan daha ucuza Overwatch cdkey satın alabilirsiniz.


 Nasıl Overwatch Loot Boxes Satın alabilirim?

            Kredi kartınız ile yada banka kartınız ile sitemize ödeme yaparak indirimli Overwatch cdkey ve Loot boxes ürünlerini satın alabilirsiniz.


 Nasıl sipariş verebilirim ?

           www.bursagb.com dijital oyun platformunda aradığınız tüm oyunları, oyun içi item, skin, karekter ve ihtiyacınız olan tüm kuponları daha ucuza sipariş verebilirsiniz.


Ürünüm ne zaman teslim edilir ?

           www.bursagb.com Dijital oyun platformundan satın alacağınız tüm ürünler 7/24 teslim edilmektedir. Siparişinizi verdikten sonra ürününüz stok durumuna göre 10 saniye içinde teslim edilir.


 Kredi Kartı ile ürün satın alabilir miyim ?

           www.bursagb.com üzerinden Kredi kartınız ile komisyon ödemeden taksitli ve tek çekim olarak kolayca 7/24 ödeme yapabilirsiniz.


 Kredi Kartım olmadan nasıl alışveriş yapabilirim ?

           www.bursagb.com üzerinden Kredi kartınız olmadan da alışveriş yapabilirsiniz. ATM Pointler üzerinden sitemizde yer alan onlarca banka hesabına komisyon ödemeden ödeme yapabilirsiniz.Etiketler: Overwatch ,cdkey,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »