Haberler
Overwatch Yaz Oyunlarına Hoş geldiniz ! Tüm Detaylar Burada

Overwatch Yaz Oyunlarına Hoş geldiniz ! Tüm Detaylar Burada

Overwatch yaz oyunları için detaylı bilgi haberimizde !
7.08.2016 11:30:00

Blizzard’ın MMOFPS oyunu Overwatch için parmaklarınızı kütletin ! çünkü Yaz Oyunları başladıııı !


Olimpik rekabetin ruhunu Overwatch ile kutlayın !


Özel sezonluk Ganimet Kutuları kazanın, 100’den fazla yeni kozmetik eşya toplayın ve yaz oyunlarına özel olan Lucioball modu için amansız bir Rocket League benzeri aksiyon dolu mücadeleye hazır olun !


ALTIN İÇİN YARIŞIN


Bugünden başlayarak (ve olimpiyat oyunları süresince) kazandığınız veya satın aldığınız yeni Ganimet Kutuları yeni bir görünüşe sahip olacak ve değişen tek şey elbette yalnızca dış görünüm değil!


Oyuncular kutuların içinde Yaz Oyunlarının anısına hazırlanan çeşitli kozmetik eşyalar bulma şansına sahip olacaklar – bunlar arasında temalı spreyler, mimikler, zafer pozları, giriş introları, oyuncu ikonları ve bazı çok özel kostümler yer alacak. Bunları kredi ile satın alamayacak olsanız da kazandığınız her bir sezonluk Ganimet Kutusunda 2016 Yaz Oyunları koleksiyonumuzdan en az bir eşya bulunacak.


Açmış olduğunuz Yaz Oyunları eşyaları sonsuza dek sizin olsa da koleksiyon, olimpiyat oyunlarının sona ereceği 22 Ağustos tarihinde rafa kalkacak. Eğer gözünüze kestirdiğiniz spesifik bir eşya varsa, zaman kaybetmeyin!ROCKET LEAGUE’DAN SONRA BİR FUTBOL’DA BİR İLK DAHA !


Yaz Oyunları etkinliğimiz atletik yanınızı göstermeden olmazdı, bu yüzden de yeni mücadele modumuz olan Lúcioball’u duyuralım dedik! Futbolun füturistik bir hali olan bu yüksek tempolu, 3’e 3 maç herkesin favorisi olan Brezilyalı’yı içeriyor.


Takımlar Rio de Janeiro’nun merkezinde yer alan güzel Estádio das Rãs stadında karşı karşıya gelecekler. Zıplama pedleri ve hız arttıran duvarlara sahip olan bu özel arena Lucio'nun yeteneklerini daha da geliştirecek ve oyuncuların zafere giden yola yumruklayarak, uçarak, bloklayarak ve zıplayarak ulaşmalarını sağlayacak.


Her bir Lucioball maçı dört dakika sürecek ve bu süre içinde en çok gol atan takım… kazanacak!


Diğer oyun modlarının aksine Lucioball’da Lúcio’nun Crossfade yeteneğinden gelen hız artışı yalnızca kendisini (Amp It Up da bu artışı normalde olduğu gibi daha da güçlendiriyor) ve nihai yeteneği olan Sound Barrier’i (topu sahanın herhangi bir yerinden kendine çekmesini sağlıyor) etkiliyor.YAZ OYUNLARI BAŞLASIN


Hemen Overwatch ‘ın aksiyon dolu dünyasına katılmak istiyorsan BursaGB ayrıcalığıyla hemen ucuz Overwatch cd key satın alabilirsin !


üstelik alışverişin ardından kazanacağın Kumara puanlar ile çekilişlere katılabilir, birbirinden harika oyun kodlarına ücretsiz erişim sağlayabilirsin.
Etiketler: Overwatch Yaz Oyunları, Overwatch cd key satın al, Overwatch,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »