Haberler
Overwatch'ın Oyuncu Sayısı Artıyor

Overwatch'ın Oyuncu Sayısı Artıyor

Uygun Fiyatlı Overwatch Origins Edition CD Key Satın Al
4.06.2016 16:00:04

Overwatch şu sıralar hiç yerinde duramıyor. Sürekli yükselişte. Oyuncu sayısı sürekli artıyor. Tabiki O,  Blizzard 'ın en yeni gözdesi. Ve şimdilerde en çok oynanan oyunlar arasında adeta zirvede.


Blizzard yaptığı açıklamayla Overwatch 'un oyuncu sayısının sürekli artışından duyduğu memnuniyeti satış rakamlarını açıklayarak belirtmiş. Toplamda 119 milyon civarında satış rakamı elbette sevindirici bir gelişme.

 

Overwatch Satış Rakamları ‘na İlişkin net bilgiler şöyle ;

➤ PC PS4 ve Xbox One için 7 Milyon kullanıcıya ulaşmış

➤ Oyun toplam 11 Milyon defa başarıyla bitirilmiş

➤ Oyuncular toplamda 326 Milyon karakter değiştirmiş

➤ PC PC PS4 ve Xbox One platformlarında toplamda 119 milyon satış yapılmış

 

Rakamlar oldukça yüksek. Buda oyunun başarısını gözler önüne seriyor. Yüksek kalitesi ve akıcı maceraları ile oyunseverlerin gözdesi konumuna yükselen Overwatch heyecanını henüz yaşamadıysanız oyuncu dostu fiyat politikasından ödün vermeyen BursaGB kalitesiyle Uygun Fiyatlı Overwatch Origins Edition CD-Key satın alıp hemen maceraya dalış yapabilirsiniz.


Ayrıca aşağıdaki bağlantılara tıklayarak diğer Overwatch Ürünleri ‘nden istediğinizide uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Unutmayın satın alımızla birlikte hesabınıza bonus hediye niteliğinde 10 larca Kumpara puan yüklenecek. Onlar önemli. Biriktirip sonraki alımlarınızda kullanabilir yada Hediye Çekilişleri ‘mize katılıp süper ürünlerden birinede sahip olabilirsiniz.


➤ ➤ Overwatch Origins Edition CD Key Satın Al


Etiketler: Overwatch'ın Oyuncu Sayısı Artıyor,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »