100% Güvenli Ödeme
Anında Teslimat
Dead Island 2 için 11 Dakikalık Oynanış Videosu

2014 Yılından bu yana Dambuster Studios tarafından geliştirilip, Deep Silver tarafından, 21 Nisan 2023 tarihinde yayınlanancak ve şuan ön siparişte olan Dead Island serisinin 2. oyunu için, çıkış öncesi oyuncuları heyecanlandıran yeni video bilgiler gelmeye devam ediyor.


Oynanış kalitesi ve oldukça optimize olduğu iddia edilen Dead Island 2, yine 1. oyunda olduğu gibi bir grup insanla hayatta kalmak için mücadele verilecek. Karakterimiz, salgın olayları başladığında, tahliye için Los Angeles'ten uçağa biniyor ve uçuş esnasında yolculardan birine bulaşan virüs sebebiyle uçak düşüyor ve zombi tarafından ısırılıyoruz. Dönüşmeyi beklerken, bağışıklığımız olduğunu anlayıp düştüğümüz adada hayatta kalma mücadelesi vereceğiz. Birçok geliştirme, silah ve yan hikayelerle oldukça zengin bir içerik yapısı Dead Island 2 oyuncularını bekliyor.


Dead Island 2 Oynanış Videosu


Video'da yaş sınırlaması olduğu için ne yazık ki site içine gömemiyoruz. İzlemek için buraya tıklayabilirsiniz.


Dead Island 2 için 11 Dakikalık Oynanış Videosu

Dead Island 2 için 11 Dakikalık Oynanış Videosu
Dead Island 2 için 11 Dakikalık Oynanış Videosu

Dambuster Studios tarafından geliştirilip, Deep Silver tarafından, 21 Nisan 2023 tarihinde yayınlanancak olan Dead Island 2 için yeni oynanış videosu geldi.

Popüler Kategoriler
BursaGB: Güncelleme Notları
BursaGB: Güncelleme Notları

BursaGB ailesi olarak 2006 yılından bu yana oyuncuların ihtiyacını karşılamak üzere çıktığımız bu yolda kendimizi ve ekibimizi sürekli geliştiriyoruz. Son gelen güncellememiz ile arayüz ve altyapımızı tamamen değiştirerek son kullanıcılarımıza, bayilerimize ve API sunduğumuz müşterilerimize daha kullanışlı, hızlı ve oyuncuların ihtiyaç duyduğu özellikeri geliştirip yayınladık.