Haberler
Phantomers 19 Mayıs Etkinliği ve Süper Hediyeleri

Phantomers 19 Mayıs Etkinliği ve Süper Hediyeleri

Hemen Phantomers Npoints Satın Al Etkinliğe Katıl
18.05.2016 14:55:23

NTT Game Ekibi tarafından geliştirilen ve Türkiye ‘de yayımlanan MMOFPS oyunu Phantomers, 19 Mayıs Mustafa Kemal Atatürk ‘ü anma, gençlik ve spor bayramına özel harika etkinlikler düzenleyip süper hediyeler dağıtmak için hazırlanıyor.


Bu bağlamda tecrübe avıcısı, oyuna giriş, klan ve bonus gibi 5 farklı etkinlik ve etkinlikler içerisinde verilecek birbirinden harika hediyeler Phantomers oyuncularını bekliyor olacak.  Ayrıca Türkiye temalı özel silah ve bıçaklar dağıtılırken, atılan sis bombalarından beyaz ve kırmızı efektler verilecek.


Phantomers 19 Mayıs Özel Eklentileri

 Tecrübe Avcısı Etkinliği

 Bonus Tecrübe ve Altın Etkinlikleri

 Klan Savaşı Ustaları Etkinliği

 Oyuna Giriş Etkinliği

 Phantomers‘da 19 Mayıs Sosyal Medya Etkinliği


Phantomers 19 Mayıs Etkinliği ‘ni kaçırmamak ve süper fırsatlardan faydalanmak için oyuncu dostu cazip fiyatlarıyla BursaGB ‘yi tercih edebilir  Phantomers Npoints ve Phantomers Elmas satın alarak  etkinliğe dahil olabilirsiniz.


Ayrıca yapacağınız her satın alımda hesabınıza anında yüklenmek üzere 10 larca bonus hediye niteliğinde Kumpara puanda sizleri bekliyor. Onlar önemli. Biriktirip daha sonraki alımlarınızda kullanabilir yada Hediye Çekilişleri ‘mize katılıp birbirinden değerli hediyelerden birine sahip olabilirsiniz. 


 ➤  Phantomers Npoints Satın Al

Etiketler: Phantomers 19 Mayıs Etkinliği, Phantomers Hediyeleri,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »