Haberler
PlayStation Plus Şubat Ayı Oyunları Belli Oldu

PlayStation Plus Şubat Ayı Oyunları Belli Oldu

Şubat Ayı PS Plus Oyunlarında Bu Ay strateji uzay ve eğlence konulu oyunlar ağırlıkta
4.02.2016 17:30:20

PlayStation kullanıcılarının bildiği üzere eğer aktif bir PS Plus aboneliğiniz bulunuyorsa, her ay ücretsiz yeni oyunlara sahip olabiliyorsunuz. Bakalım Playstation Plus kullanıcılarını Şubat ayında hangi oyunlar bekliyor. Şubat ayı listesinde genel anlamda strateji, uzay ve eğlence konularını ele alan  oyunlar bulunmakta. İşte listedeki oyunlar:


PlayStation Plus Şubat Ayı Oyunları


  • Helldivers: Democracy Strikes Back (PS4, PS3, PS Vita)

  • Nom Nom Galaxy (PS4)

  • Grid Autosport (PS3)

  • Persona 4 Arena Ultimax (PS3)

  • Lemmings Touch (PS Vita)

  • Nova-111 (PS Vita)

Görüldüğü üzere PlayStation Plus’ın şubat ayı için dağıtacağı oyunlar geniş kitleye yayılmamış, daha önce çoğunluk tarafından duyulmamış oyunlardan oluşuyor. Ayrıca kullanıcılara ne yazık ki bu ay herhangi bir AAA oyun sunulmayacak ancak Mart ayı için verileceği söylenmekte.


BursaGB 'de çok uygun fiyatlarla sizde Playstation Plus üyesi olabilir veya üyeliğinizi uzatabilirsiniz. Bunun yanında Network ve Prepaid Kartlar 'ına da indirimli fiyatlarla ulaşabilmeniz mümkün.


PlayStation Plus Network veya Prepaid kartları için yapacağınız BursaGB 'den yapacağınız alışveriş karşılığında Kumpara puan kazanacaksınız. Kumpara puanlarınızla sürpriz hediye çekilişlerimize katılabilir, yada dilerseniz biriktirdiğiniz puanlarla tekrar bu kartlardan satın alım yapabilirsiniz. BursaGB ile her zaman kazançlı çıkanın siz olduğunu unutmayın!Uygun Fiyatlarla Playstation Network Card Satın Alın >>

Etiketler: PlayStation Plus, PlayStation Plus ücretsiz oyunlar, ps plus,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »