Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Menu

PUBG 4. Sezon Güncelleme İçeriği ve Sinematik Fragmanı

7/20/2019 2:25:42 PM

Hayatta Kalma (Survival) modunu popüler hale getiren ve son yıllarda büyük yankı uyandıran PUBG için 4. Sezon güncelleme içeriği hakkında bilgiler yayınlanırken, Erangel adasının hikayesini içeren bir sinematik fragman da yayınlandı. 


Ortalığı kasıp kavuran etkisiyle ve rakiplerine rağmen oyuncu kitlesini sürekli arttıran PUBG’nin 4. Sezon güncellemesiyle beraber gelecek AFTERMATH adlı en yeni Survivor Pass ile oyuncular PUBG 4. Sezon deneyimini iki katına çıkartabilecek. Survivor Pass 4: AFTERMATH ile benzersiz görevler, ödüller (karakter, kıyafet, silah kaplamaları vs.) sunuyor.


PUBG 4. Sezon Güncellemesi ile gelecek Co-Op Missions ile oyuncular grup halinde oyun deneyimi yaşayacak. Ayrıca Premium Survivor Pass 4: AFTERMATH Satın alan oyunculara UAZ Red Zoned Skin’inine sahip olacaklar. 


24 Temmuz’da tarihiyle itibaren oyuncular Erangel güncellemesiyle oyunun tırmanma ve zıplama gibi fiziklerinde gelişmeler yakalacak ve bunun yanında yeni pikap, araç radyosuyla birlikte Survivor Pass 4: AFTERMATH sezon boyunca gelişmeye devam edecek. Eh, 4. Sezon için yayınlanan fragmanı anlatacak olursak,  Erangel adasındaki küçük bir çocuğun yaşamından kesitler sunuyor. Adaya yapılan bir saldırı sonucunda ada harap oluyor ve insanlar tarafından terk ediliyor. Ardından geri dönerek Erangel’de savaşa katılıyor. Fragmanın sonunda ise, daha önce Warface’te de gördüğümüz bir biçimde gizemli bir adamın herkesi izlediğini görüyoruz. 


PUBG 4. Sezon için Survivor Pass almak istiyorsan hemen BursaGB.COM’a gir ve indirimli fiyatlarla Survivor Pass 4: AFTERMATH Satın Al.