Haberler
PUBG Mobile 11. Sezon Çıkış Tarihi ve İçeriği

PUBG Mobile 11. Sezon Çıkış Tarihi ve İçeriği

PUBG Mobile 11. Sezon bambaşka geliyor! yeni temalar, içerikler ve daha fazlası!
6.01.2020 18:46:00

Yeni tema, yeni savaş! PUBG Mobile 11. Sezon çıkış tarihi ve sezon içeriği ayrıca yeni sezonla gelen 0.16.5 güncelleme içeriği sonunda belli oldu! ayrıca, yeni tema, günümüzün popülerliğini koruyor ve neredeyse herkesçe beğeniliyor. Hemen yeni sezonun çıkış tarihine, içeriğine ve 11. Sezon season pass’ın kaç PUBG Mobile UC olduğuna bakalım!


PUBG Mobile 11. Sezonda Neler Var?


Günümüzün popüler mobil battle royale oyununun uzun süredir beklenen güncellemesi sonunda PUBG Mobile sosyal medya hesapları üzerinden bir görsel yayınlanarak resmi olarak duyuruldu. Bizler kış aylarına özel ağırlığı kar temasına vereceklerini düşünürken, robotik - cyperpunk teması ve ek olarak kış temasını da getireceklerini duyurarak oyuncuların çoğunu şaşırtmayı başarıyor.


Evet, 11. Sezon robotik temalı olacak. Bunun dışında oyun lobisi kış teması eklenerek yeniden düzenlenecek ve yine kış temalı araba görünümleri ve kostümleri de dahil edilecek. Robotik tema konusunda ise, yeni robotik karakterler oyuna eklenecek ve bu karakterlele beraber yeni bir paraşüt tipi, yeni bir MK-14 görünümüyle Ace Tier ödülleri ve Glacier Lab görünümlü AKM ile Gold Tier ödülleri gelecek. 


PUBG Mobile 11. Sezon Çıkış Tarihi


PUBG Mobile 11. Sezon, 9 Ocakta yani yarın tüm oyuncular için aktif hale gelecek. 11. Sezon Season Pass için hemen BursaGB’den indirimli PUBG Mobile UC satın all ve indirimli fiyat avantajını yakala!Etiketler:

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »