Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

PUBG Mobile 11. Sezon için Bilmeniz Gereken Herşey!

12/3/2019 8:35:57 PM

GÜNCELLEME: PUBG Mobile 11. Sezon'un başlangıç tarihi 9 Ocak olacağı tahmin ediliyor. 5 Ocak'ta 0.16.5 güncellemesi yayınlanacak ve 10. Sezon sona erecek. Royal Pass'lar ise 8 Ocak'ta son bulacak.


PUBG Mobile, 10. Sezon güncellemesi ile oyunculara yenilikleri getirmeye devam ederken, oyuncuların 11. Sezonun ne zaman başlayacağına ve içeriğinde nelerin olacağına dair soruları artmaya başladı. 

Her sezon ile oyuna yeni karakterler, paraşüt ve silah skinleri, yeni arabalar ve yeni oyun modları ekleniyor. Bir sonraki sezon ise kış temalı olacağı kesin!

PUBG Mobile 11. Sezon Çıkış Tarihi

Henüz net bir bilgi olmasa da, her sezondan bir hafta önce yeni güncellemenin resmi çıkış tarihi ve güncelleme içeriği hakkında bilgiler paylaşıyordu. Ancak bu sefer, PUBG Mobile 11. Sezon 5 Ocak tarihinde yayınlanacağı söylentisi yayılmaya başladı.PUBG Mobile 11. Sezon Yenilikleri


5 Ocak itibariyle oynanabilecek olan PUBG Mobile 11. Sezon için henüz net bilgi olmasa da, daha önce hiç görülmemiş silah ve araçların olacağı söyleniyor. Yeni sezonda kar araçları, kar temalı skinler ve Kar98’i kullanmak için can atacağınız, inanılmaz saklanabilme imkanları sunan kar temalı bir harita gelecek. Ancak PUBG oyuncularını alışmışlığın dışına çıkartmak isteyen geliştirici ekipten ilginç bir çalışma daha...PUBG Mobile oyuncuları, yeni arkadaşlar edinebilecek! şaşırmadınız mı? o halde şöyle anlatalım. 7. Sezonla kısa süreliğine gelen ve 11. Sezon ile tekrar açılan Yoldaş Sistemi ile kendinize ait evcil kuş türleri edinebilecek ve onları sağlıklı tutmak adına besleyebilmek mümkün olacak.


Daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin!


PUBG Mobile UC Kampanyası

12 Yıldır oyuncularla olan ve PUBG Mobile satışlarında ün yapmış BursaGB üzerinden PUBG Mobile UC Satın al ve 11. Sezon için şimdiden hazırlığını yap! indirimli fiyat avantajı, güvenilir ödeme kanalları ve canlı destek gibi bir çok hizmet seni bekliyor!