Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

PUBG Mobile 14. Sezon Çıkış Tarihi ve Ödülleri

6/4/2020 11:52:04 PM

Milyonlarca PUBG Mobile oyuncusu için çılgın miramar ile beraber gizemli orman güncellemesi oyunculara savaş sırasında artı sağlayacak yenilikler eklenmesiyle beraber, 13. Sezonun görev ve etkinlikleri de oyuncular tarafından tamamlanmaya sürecine girdi ve böylece PUBG Mobile 14. Sezon hakkında bilgiler duyulmaya başladı.


PUBG Mobile 14. Sezon için ilk gelen bilgiler arasında çıkış tarihi ve Royle Pass ödülleriyle beraber seviye ödülleri yer alıyor. Ayrıca 13. Sezonun bitiş tarihi de duyulan bilgiler arasında.

PUBG Mobile 14. Sezon Çıkış Tarihi

PUBG Mobile 14. Sezon ne zaman çıkacak soruları sonunda cevap buldu. 0.19.0 Güncellemesinin ardından yeni sezon 8 Temmuz itibariyle başlanacağı söyleniyor. 13. Sezon ise 7 Temmuz’da sona erecek. Yeni sezonun teması ile “Spart the Flame” olacağı söyleniyor. 


Çıkış tarihini öğrendik. Hemen  Royale Pass ve seviye ödüllerine bakalım.


Royale Pass Ödülleri

Royale Pass ödülleri, Spart the Flame temasına dayalı kozmetik eşyaların yer alacağı söylense de, detaylı bir bilgi henüz yayınlanmadı.

Seviye Ödülleri

Altın, Platin ve Diamond katmanları için ortaya çıkan ödüllerin bir kısmı ilgi çekici ve “parlak”. Alınan bilgiler arasında ödül içeriklerinde sadece silah tasarımı, kask yer alıyor.

Altın ve Platin Seviye Ödülü

Altın ve Platin seviyelerinde oyunculara verilecek ödüllerin bir kısmı şöyle: Altın seviyesinin görevleri tamamlanınca maske, Platin seviyesinin görevlerini tamamlayınca eşsiz kıyafet kazanacak.


Elmas Ödülleri

Elmas ödülleri tarafında ise pek bir detay olmasa da, ödüllerden birisi paylaşıldı. PUBG Mobile’ın popüler silahlarından M24’ün kaplaması elmas ödülleri arasında yer alıyor.

 

Elite Upgrade Royale Pass 600 UC, Elite Upgrade Plus’ın 1800 UC’ye satılması bekleniyor. Sende 12 Yıldan bu yana hizmet veren BursaGB ile PUBG Mobile UC satın al ve indirimli fiyat avantajını kaçırma!