Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

PUBG Mobile 17. Sezon

1/13/2021 2:25:38 PM

Her sezonu ile oyun severlere müthiş bir oyun deneyimi sunan PUBG Mobile, yeni sezonuyla birlikte çıtayı daha da yukarı çıkaracakmış gibi gözüküyor. Son yılların popüler oyunu olan PUBG Mobile, oyun tutkunlarını memnun etmeyi başarıyor. Peki PUBG Mobile 17. sezon ne zaman başlayacak ve oyun severleri ne gibi kıyafetler ve görünümler bekleyecek sizler için ele aldık.

PUBG Mobile 17. Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

PUBG Mobile oyununun yeni sezonu olan 17.sezon bütün oyun severler tarafından büyük bir ilgi ve merakla bekleniyor. Metro Royale modundan hemen sonra oyuncuları neler bekliyor herkes büyük bir merak içerisinde diyebiliriz. PUBG Mobile 17. sezon ne zaman başlayacak ve yeni sezonla birlikte oyun severleri neler bekliyor olacak yazımızın devamında öğrenebilirsiniz.

Hepimizin bildiği üzere PUBG Mobile yeni sezonu demek yeni silah görünümleri, kıyafetler aksesuarlar ve görevler anlamına gelmektedir. Bu özellikler oyunun yeni sezonunu daha da ilgi çekici kılarken oyun tutkunlarını da sabırsız hale getiriyor.

PUBG Mobile 16. sezonunun 17 Ocak 2021 tarihi ile sona ermesini hemen ardından 17. sezonun 19 Ocak 2021 salı günü oyun severler ile buluşması bekleniyor. Artık çok az bir zaman kalan PUBG Mobile 17. sezon ile birlikte yeni aksiyon ve maceralar oyun severleri bekliyor !

PUBG Mobile 17. Sezonda Yeni Kıyafet ve Görünümler

PUBG Mobile 17. sezonun başlaması ile birlikte oyun severler ile buluşacak olan yeni görünümler ve kıyafetleri siz değerli okuyucularımızla aşağıda paylaştık.

1- Galaxy Temalı Görünüm

2- Elmas Tema Görünümlü M416 Silah

3- Galaksi Temalı Mor Paraşüt

4- Galaksi görünümlü süsler

5- Kabuk Derisi Arayan Kardan Adam

6- 100 RP Kıyafet

7- Dacia araç için klasik retro araç görünümü ve kaplamaları

8- Yeni Savaşçı M249 Görünümü

9- Yeni Savaşçı AUG Görünümü

Sizin de fark ettiğiniz gibi 17. sezon daha çok uzay ve kış temalı bir sezon olacak gibi gözüküyor. Yeni sezona her geçen gün biraz daha yaklaşırken yerimizde duramıyoruz. Yeni sezonla birlikte heyecan kaldığı yerden devam edeceğine emin olabilirsiniz !

Pubg Mobile UC Satın Almanın Adresi BursaGB !

PUBG Mobile 17.sezona UC alarak başlamak istiyorum diyorsanız BursaGB sizleri bekliyor. Birçok oyun ve oyun ürününde olduğu gibi Pubg Mobile UC ürününü de oyun severler ile uygun fiyatlarla buluşturan BursaGB, satın aldığınız ürüne hızlı bir şekilde sahip olmanız da vakit kaybetmeden heyecana devam etmenizi sağlıyor. Cebinizi düşünen fiyatlar ile Pubg Mobile UC satın almak istiyorsanız tek yapmanız gereken BursaGB sitesine erişim sağlamaktır !