Türkiye'nin E-Pin ve CD Key Platformu - BursaGB

0
Giriş Yap Kayıt Ol

Sepet

Hesabım

PUBG Mobile 18. Sezon

17.03.2021 14:30:18

PUBG Mobile 17. sezonu oyun severlere eşsiz anlar yaşatarak yerini 18.sezona bırakmaya hazırlanıyor. 17. sezonda oyun tutkunlarını runik güç teması ile karşılayan PUBG Mobile, 18.sezonda da PUBG severleri etkilemeye çalışacak. 17.sezonun başladığı günden itibaren çok geri bildirimler alması ile birlikte neredeyse herkes 18.sezon ne zaman başlayacak diye merak ediyor. Yeni sezonun ne zaman başlayacağı ile birlikte ne gibi ödüller, kostümler, kıyafetler ve silah görünümleri olacak gibi detaylar da büyük bir merak uyandırıyor. 18.sezonun başlamasına artık saatler kaldığı için bütün oyun severler, büyük bir heyecanla saatleri sayıyor!

PUBG Mobile 18. Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

Macera ve aksiyon dolu oyunlara merak duyan oyun severlerin bir numaralı tercihi olan PUBG Mobile, 17.sezonda sunmuş olduğu heyecanı bir üst seviyeye çıkarmak için 18.sezon ile karşımıza çıkıyor. 17.sezonun bütün oyun severler tarafından çok beğenilmesi herkesin 18.sezon ne zaman başlayacak sorusunu daha da fazla dillendirmesine sebep oluyor. Yaklaşık 2 ay süren 17.sezonun ardından 18.sezonun ne zaman başlayacağı açıklandı. 17 Mart 2021 tarihinde PUBG Mobile 18.sezon, oyun severler ile buluşacak. Yepyeni bir sezon heyecanının PUBG severler ile buluşmasına artık sadece saatler kaldı!

Pubg Mobile UC Satın Almanın Adresi BursaGB !

PUBG Mobile UC satın alarak oyundan aldığınız zevki artırmak istiyorsanız en uygun fiyatlar ile BursaGB’den satın alabilirsiniz. PUBG Mobile 18.sezona iddialı bir şekilde giriş yapmak istiyorsanız BursaGB sitesinin sunduğu avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan BursaGB, el yakmayan fiyatlar ve hızlı teslimat garantisi ile oyun severleri memnun etmeyi başarıyor. Sunmuş olduğu eşsiz fiyatlar ile en çok tercih edilen e-pin sitesi olmayı başaran BursaGB, PUBG Mobile UC satın almak için kullanıcılarına cep yakmayan fiyatlar sunmaya devam ediyor!