Haberler
PUBG Mobile 8. Sezon Detayları - Yeni Sezona Katıl!

PUBG Mobile 8. Sezon Detayları - Yeni Sezona Katıl!

PUBG Mobile 8. Sezon Başlıyor! Sezon içeriği hakkında sızdırılan bilgiler ve çıkış tarihi hakkında bilgiler içeriğimizde!
7.07.2019 17:10:07

Her akıllı telefonun vazgeçilmez oyunu haline gelen PUBG Mobile için yeni sezon hazırlıkları tamamlanmak üzereyken, sezon içeriği hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor.


PUBG Mobile 8. Sezon


Yeni silahlar, karakter kıyafetleri ve silah skinleri gibi yeniliklerle gelen PUBG 8. Sezon için bu yenilik bilgileri PUBG Mobile Beta üzerinden Royale Pass aracılığıyla duyuruluyor. Ayrıca yeni eklenecek silahların belli zaman periyotlarıyla eklenecek ve bunların içerisinde PP-19 Bizon’un da olacak. 


Yeni sezonun logosu denizcilikle alakalı ve gelen yeniliklerinde “Bahriyeli Denizci ve Korkunç Bataklık” gibi denizcilikle ilgili tasarım ve isimlerin olacağı ortada. PUBG Mobile 8. Sezon Ne Zaman Başlayacak?


16 Temmuz’da sonlanacak olan 7. Sezon, en erken 17 Temmuz ile yerini 8. Sezona bırakacak. Yeni sezon için BursaGB üzerinden indirimli PUBG Mobile UC Satın Al ve %5 İndirim fırsatının yanında Para Puan kazanarak çekilişlere katılma fırsatını yakala!https://www.bursagb.com/pubg-mobile/
Etiketler: PUBG Mobile,

Diğer Güncel Haberler

Başa dön
WhatsApp Ekibimizden Bilgi Alın »