BursaGB
SEPETİM
Bu alışverişte toplam 23.00 ₺ indirim uygulandı.

Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.

Alışveriş'e devam edin.

Hediye Olarak Gönder

Ödeme işlemi sonrası belirttiğiniz e-posta adresine hediye olarak gönderilecektir.

İndirim Kodu Kullan

Kupon kodu ödeme sayfasında aktif olacaktır.

PUBG Mobile Club Open Turnuvası Kayıtları Başladı!

17.07.2021 16:22:10


PUBG Mobile Club Open güz sezonu turnuvası kayıtları başladı. Dünyanın 23 bölgesinde olan en iyi oyuncuların katılacağı bu eşsiz turnuvada ödül havuzu tam 29 bin dolar olarak karşımıza çıkıyor. PUBG Mobile Club Open turnuvası hakkında bilmeniz gereken her şeye bu içeriğimiz aracılığı ile ulaşabileceksiniz!


PUBG Mobile, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla birlikte PUBG Mobile Club Open Güz sezonu turnuvası kayıtlarının başladığını duyurdu. Tam 29 bin dolar ödül havuzuna sahip olan bu turnuva, dünyada bulunan 23 bölgenin en iyi oyuncularına ev sahipliği yapacak. 


PUBG Mobile, piyasaya çıktığı günden bu yana oyun severleri etkilemeyi başardı. İlk çıkış tarihinden itibaren gerek turnuvaları gerekse etkinlikleri ile PUBG Mobile, espor sektörüne büyük bir yardımda bulunmaya devam ediyor. E-spor konusunda oldukça hassas davranan firma, yılın aynı dönemlerine denk gelen turnuvalarını aksatmadan düzenlemeye devam ediyor. 


Bu güz dönemi için hazırlanmış olan PUBG Mobile Club Open turnuvasında tam 29 bin dolar ödül oyuncuları bekliyor. Dünyanın dört bir yanından oyuncuları bir araya getiren bu turnuvada takımlar, para ödülü ve şampiyonluk unvanı için benzersiz bir mücadele ortaya koyacaklar!


Turnuva detayları hakkında daha detaylı bilgileri PUBG Mobile resmi sitesinden öğrenebilirsiniz.


Şifrelenmiş Veriler İle
Güvenli Alışveriş
Otomatik Teslimat
7/24 Müşteri Hizmetleri
Sürekli Müşteri Memnuniyeti
Mağaza Hizmeti İle
Güvenli Eticaret
Uygun Fiyat
Kaliteli Hizmet